Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Tackle Box
  KORDA Tackle Box
  KORDA Tackle Box
  KORDA Tackle Box

  KORDA Tackle Box

  KBOX6
  54,99 €

  45.83 € bez DPH

  KORDA Tackle Box je dokonalý všestranný systém skladovania, ktorý je navrhnutý tak, aby saprispôsobil kompaktnému skladovaciemu systému Korda Leader Safe, Mini Boxom, nadväzcovým cievkam Korda. Taktiež háčikom Kamakura balených v boxoch, hotovým nadväzcom pripravených na použitie, klipom a čomukoľvek, na čo si spomeniete.  Dizajnéri od Kordy si dali záležať, aby bol box čo najviac funkčný a pojal obrovské množstvo bižutérie aj pri kompaktných rozmeroch. Nájdete v ňom celkom 29 priehradiek na uloženie akejkoľvek bižutérie, zásobník na 10 hotových náväzcov. Tie pripevníte pomocou magnetu. Samozrejme sú k dispozícii oddelenia s nataviteľnými prepážkami, do ktorých sa dokonale zmestia šnúrky a háčiky Kamakura. Rovnako tak aj nové príslušenstvo vo forme zásobníkov na olovené šnúry a krabičiek na drobnú bižutériu. KORDA Tackle Box.

  Balenie obsahuje iba samotný Tackle Box, vyobrazené príslušenstvo nie je súčasťou balenia!

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Tackle Box je dokonalý všestranný systém skladovania, ktorý je navrhnutý tak, aby saprispôsobil kompaktnému skladovaciemu systému Korda Leader Safe, Mini Boxom, nadväzcovým cievkam Korda. Taktiež háčikom Kamakura balených v boxoch, hotovým nadväzcom pripravených na použitie, klipom a čomukoľvek, na čo si spomeniete.  Dizajnéri od Kordy si dali záležať, aby bol box čo najviac funkčný a pojal obrovské množstvo bižutérie aj pri kompaktných rozmeroch. Nájdete v ňom celkom 29 priehradiek na uloženie akejkoľvek bižutérie, zásobník na 10 hotových náväzcov. Tie pripevníte pomocou magnetu. Samozrejme sú k dispozícii oddelenia s nataviteľnými prepážkami, do ktorých sa dokonale zmestia šnúrky a háčiky Kamakura. Rovnako tak aj nové príslušenstvo vo forme zásobníkov na olovené šnúry a krabičiek na drobnú bižutériu. KORDA Tackle Box.

  Balenie obsahuje iba samotný Tackle Box, vyobrazené príslušenstvo nie je súčasťou balenia!

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril. Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu.

  Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním. Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KBOX6
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060461127765

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Tackle Box

  KORDA Tackle Box

  54,99 €

  45.83 € bez DPH