Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Tackle Box Bundle Deal
  KORDA Tackle Box Bundle Deal
  KORDA Tackle Box Bundle Deal
  KORDA Tackle Box Bundle Deal

  KORDA Tackle Box Bundle Deal

  FKBOX16
  79,95 €

  66.62 € bez DPH

  Toto je viac než len ďalšia skrinka na náčinie, je to dokonalé uloženie náčinia a každý jej aspekt bol starostlivo premyslený. Je väčší ako ktorýkoľvek z našich iných úložných systémov. Ako napríklad Tackle Safe. Je určený pre tých z vás, ktorí si radi vezmú všetko, čo by mohli potrebovať, do jednej škatule a usporiadali to tak, aby ste ich mohli jednoducho nájsť to, čo hľadáte. Môžete si ho prispôsobiť presne podľa toho, čo vám vyhovuje. To vďaka množstvu príslušenstva, ktoré sa k nemu hodí. Vo veku škatule je zabudovaných 29 priehradiek s priehľadnými plastovými výklopnými vrchnákmi. Tie udržia všetko v bezpečí a umožnia vám vidieť, čo je vo vnútri. Dajú sa použiť na uloženie všetkých druhov menších predmetov, ako sú obratlíky, náväzce, helikoptéry. -Bezpečná, zmršťovacia trubica alebo čokoľvek podobnej veľkosti. KORDA Tackle Box Bundle Deal

  79,95 €

  66.62 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Toto je viac než len ďalšia skrinka na náčinie, je to dokonalé uloženie náčinia a každý jej aspekt bol starostlivo premyslený. Je väčší ako ktorýkoľvek z našich iných úložných systémov, ako napríklad Tackle Safe. Je určený pre tých z vás, ktorí si radi vezmú všetko, čo by mohli potrebovať, do jednej škatule a usporiadali to tak, aby ste ich mohli jednoducho nájsť to, čo hľadáte. Môžete si ho prispôsobiť presne podľa toho, čo vám vyhovuje. To vďaka množstvu príslušenstva, ktoré sa k nemu hodí.

  Vo veku škatule je zabudovaných 29 priehradiek s priehľadnými plastovými výklopnými vrchnákmi. Tie udržia všetko v bezpečí a umožnia vám vidieť, čo je vo vnútri, a dajú sa použiť na uloženie všetkých druhov menších predmetov, ako sú obratlíky, náväzce, helikoptéry. Bezpečná, zmršťovacia trubica alebo čokoľvek podobnej veľkosti. Veko obsahuje aj dosku na náväzec, doplnenú o opracovanú drážkovanú tyč na uchytenie háku a magnet. Ten drží vaše náväzce na mieste, plus pravítko, ktoré vám pomôže pri ich konštrukcii. Hlavná priehradka Tackle Box je otvorená a rozdelená na časti s pohyblivými prepážkami, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si ju. Dodáva sa tak, že naše štvorcové cievky s háčikmi, škatuľky s háčikmi Kamakura, cievky z EVA peny a nový Leader Safe. To všetko perfektne zapadne spolu s ďalšími predmetmi, ako sú nožnice a návnadové ihly.

  Do tejto časti Tackle Boxu sa zmestia aj naše mini priehradkové boxy, ktoré majú priehľadné výklopné vrchné veká a predávajú sa samostatne s výberom zo 6, 8, 9 alebo 16 priehradiek. Tak aby ponúkli najrôznejšie možnosti uloženia menších predmetov. Tackle Box je vyrobený z vysoko odolného plastu. Je veľmi odolný a zatvára sa magneticky, aby sa zaistilo, že sa počas prepravy nedá otvoriť. To znamená, že neexistujú žiadne upevňovacie prvky, ktoré by sa mohli zaseknúť alebo opotrebovať. Úhľadne sa zmestí do vrecka Compac 220 EVA. KORDA Tackle Box Bundle Deal

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA Tackle Box Bundle Deal

  KORDA
  FKBOX16
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060660632763

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Tackle Box Bundle Deal

  79,95 €

  66.62 € bez DPH