Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box
  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box
  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box
  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box

  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box

  RM756
  74,49 €

  62.08 € bez DPH

  Rovnaký Armoury Tackle Box, ktorý všetci poznáme a milujeme, ale teraz s novým vekom, ktoré ponúka ďalších 38 malých úložných priehradok ideálnych pre stavce, krúžky, korálky a mnoho ďalšieho. Na vonkajšej strane nového veka Armoury Pro je aj pravítko na presné viazanie náväzcov. Každý rybár, pokiaľ ide o jeho rybárske vybavenie, má rád poriadok. Armoury Pre vám s tým rád pomôže. Ponúkne vám celkom 67 úložných priehradiek rôznych veľkostí, do ktorých sa zmestí široká škála drobného vybavenia. Od nožníc, cez háčiky, náväzcové šnúrky, ihly, vrtáčky a ďalšie pomôcky, až po to najdrobnejšie vybavenie, akými sú korálky, stavce či krúžok. Všetko toto vybavenie nájde domov v Armoury Pro. RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box.

  74,49 €

  62.08 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Rovnaký Armoury Tackle Box, ktorý všetci poznáme a milujeme, ale teraz s novým vekom, ktoré ponúka ďalších 38 malých úložných priehradok ideálnych pre stavce, krúžky, korálky a mnoho ďalšieho. Na vonkajšej strane nového veka Armoury Pro je aj pravítko na presné viazanie náväzcov. 

  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box.

  Každý rybár, pokiaľ ide o jeho rybárske vybavenie, má rád poriadok. Armoury Pro vám s tým rád pomôže. Ponúkne vám celkom 67 úložných priehradiek rôznych veľkostí. Do ktorých sa zmestí široká škála drobného vybavenia - od nožníc, cez háčiky, náväzcové šnúrky, ihly, vrtáčky a ďalšie pomôcky, až po to najdrobnejšie vybavenie, akými sú korálky, stavce či krúžok. Všetko toto vybavenie nájde domov v Armoury Pro.

  Armoury Pro Tackle Box je odolný voči poveternostným vplyvom a je vyrobený tak, aby vydržal vďaka robustnej konštrukcii z ABS plastu. Keď k tomu všetkému pripočítate ešte tri veľké náväzcové dosky, môžete si byť istí, že bez ohľadu na váš rybársky štýl budete s týmto boxom pripravení na čokoľvek.

  Kód produktu: RM756

  Vlastnosti:

  Robustná ABS a polypropylénová konštrukcia

  Silné magnetické veko

  Tri veľké nadväzcové dosky

  67 úložných priehradok

  Pravítko na hornej strane veka

  Obsahuje kolíky

  Technické Špecifikácia:

  Rozmery: 330 x 190 x 115 mm

  Všetku bižutériu nájdete TU

  RidgeMonkey - Home Page

  RidgeMonkey®, ktorý vznikol začiatkom roku 2014, je think-tank podobne zmýšľajúcich rybárov. Tí sa snažia priniesť na trh rad premyslených produktov, ktoré sú rozdielom. V tomto krátkom čase sa spoločnosť rozrástla z jedného nápadu na viackanálového maloobchodníka. Predáva množstvo produktov najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Bez ohľadu na to, či vyvíjame existujúci nápad alebo inovujeme úplne nový, všetky naše produkty prechádzajú prísnym testovaním. Nikdy sa nič neuvoľní, kým to nebude 100% správne.

  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box

  RidgeMonkey
  RM756
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  RidgeMonkey

  Špecifické referencie

  ean13
  5056210628805

  Mohlo by vás zaujať aj

  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box

  RidgeMonkey Armoury Pro Tackle Box

  74,49 €

  62.08 € bez DPH