Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes
  KORDA Boom Tubes

  KORDA Boom Tubes

  KBOX20
  5,99 €

  4.99 € bez DPH

  KORDA Boom Tubes - Pri príprave montáží vynaložíte veľa úsilia a času na zhotovenie týchto nevyhnutností. Prípadne ak ste si zakúpili naše už hotové montáže a chcete zaistiť, aby zostali v perfektnom stave a pred použitím sa nijako nepoškodili. Boom Tubes sú perfektným riešením a sú dodávané v dvoch rôznych dĺžkach. 6 palcov (15 cm) a 9 palcov (23 cm). Každá pojme až 30 hotových montáží. Na každom konci sú zakončené uzáverom, ktorý bezpečne sedí na mieste. Tak by zaistil, že montáže nemôžu počas prepravy vypadnúť. KORDA Boom Tubes

  5,99 €

  4.99 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Boom Tubes - Pri príprave montáží vynaložíte veľa úsilia a času na zhotovenie týchto nevyhnutností. Prípadne ak ste si zakúpili naše už hotové montáže a chcete zaistiť, aby zostali v perfektnom stave a pred použitím sa nijako nepoškodili. Boom Tubes sú perfektným riešením a sú dodávané v dvoch rôznych dĺžkach. 6 palcov (15 cm) a 9 palcov (23 cm). Každá pojme až 30 hotových montáží. Na každom konci sú zakončené uzáverom, ktorý bezpečne sedí na mieste. Tak aby zaistil, že montáže nemôžu počas prepravy vypadnúť.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril. Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu.

  Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním. Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA Boom Tubes

  KORDA
  KBOX20
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060660639335

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Boom

  KORDA Boom Tubes

  5,99 €

  4.99 € bez DPH