Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts
  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts
  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  KCL306
  39,99 €

  33.33 € bez DPH

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts - Je určené na nosenie priamo na tele, kde predstavuje funkčnú vrstvu aktívny odvádzajúci pot a vlhkosť priamo od tela. Materiál pozostávajúci z 92% polyesteru. Má dobré thermo vlastnosti, je príjemný na nosenie a bude predstavovať skutočnú základnú vrstvu vytvárajúcu základnú ochranu priamo na tele. Thermal určené na kombinovanie spolu s Kore polar fleece a Merino ponožkami.

  39,99 €

  33.33 € bez DPH

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts - Je určené na nosenie priamo na tele, kde predstavuje funkčnú vrstvu aktívny odvádzajúci pot a vlhkosť priamo od tela. Materiál pozostávajúci z 92% polyesteru. Má dobré thermo vlastnosti, je príjemný na nosenie a bude predstavovať skutočnú základnú vrstvu vytvárajúcu základnú ochranu priamo na tele. Určené na kombinovanie spolu s Kore polar fleece a Merino ponožkami.

  Thermo tričko s dlhým rukávom a thermo nohavice. Tričko s predĺženým strihom zabraňujúci nechcené vysúvanie spod oblečenia. Nohavice v rôznych veľkostiach prispôsobujúce sa postave a vhodne držiace aj pri aktívnom použití. Rýchloschnúci, komfortný a funkčný materiál. Navrhnuté pre reguláciu telesnej teploty a odvádzanie potu a vlhkosti od tela. Základná / prvá vrstva navrhnutá na nosenie priamo na tele. Dostupné vo veľkostiach S - 3XL.

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  Všetko oblečenie nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy. Ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  KORDA
  KCL306

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060461128878

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  KORDA Kore Thermal Long Sleeve Shirts

  39,99 €

  33.33 € bez DPH