Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Zimné ponožky JAK
  Zimné ponožky JAK
  Zimné ponožky JAK
  Zimné ponožky JAK
  Zimné ponožky JAK

  Zimné ponožky JAK

  26,00 €

  21.67 € bez DPH

  Ponožky 100% vlna z Jaka

  Najteplejšie prírodné ponožky zo 100 % Jačej vlny. Ideálne pre každého, kto má rád svoje nohy neustále v teple, v suchu a v pohodlí. Antibakteriálne vlastnosti Jačej vlny a nehostinné ( ak nie vôbec ) podmienky púšte Gobi v Mongolsku , kde sa produkuje a spracováva Jačia vlna, ručne sa vyrábajú, výrobky sa radia medzi najteplejšie a najpohodlnejšie na svete.

  Funkčné ponožky 100% vlna z Jaka vhodné pre všetky zimné podmienky a zimné športy. Tieto ponožky sú pre svoju kvalitu a funkčnosť obľúbené u rybárov, poľovníkov, hasičov...

  Zloženie: 100% Jačia vlna

  Vyrobené v Mongolsku.

  DARČEKOVÉ BALENIE

  Kompletná ponuka ponožiek

  26,00 €

  21.67 € bez DPH

  Množstvo:
  NA SKLADE 700 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Ponožky 100% vlna z Jaka

  10 dôvodov prečo sú ponožky z jačej vlny vhodné na celoročné nosenie

  Dôvod 1 - Tieto ponožky majú schopnosť odvádzať prebytočnú vlhkosť a udržiavať nohy v suchu. A to všetko preto, lebo jačia vlna je veľmi hygroskopická a navyše vďaka štruktúre svojich chĺpkov vzniká tzv. efekt vetrania.

  Dôvod 2 - Tieto ponožky zabraňujú množeniu baktérií a plesní, a teda nepríjemnému zápachu nôh.

  Dôvod 3 - Tieto ponožky zmierňujú únavu po náročnom dni, zmierňujú prejavy reumatizmu a artritídy, zmierňujú zápal a normalizujú krvný obeh vďaka ľahkej masáži vláknami materiálu.

  Dôvod 4 - Tieto ponožky vďaka lanolínu, ktorý je súčasťou jačej srsti, urýchľujú hojenie rán a odrenín, pokožka nohy sa stáva hladkou a jemnou.

  Dôvod 5 - Tieto ponožky sú ideálnym darčekom pre tých, ktorí majú radi rybolov, poľovníctvo a horskú turistiku. Počas chladných nocí v stanoch zohrievajú a chránia pred skorou radikulitídou.  Taktiež za takýto darček budú vďační najmä tí, ktorí musia tráviť veľa času vonku v pracovnej obuvi - vojaci, policajti, bezpečnostní a stavební pracovníci, pretože tieto ponožky zabraňujú plesňovým chorobám nôh.

  Dôvod 6 - Tieto ponožky budú skvelým pomocníkom pre matky, ktoré trávia so svojimi deťmi dlhší čas vonku, pretože udržujú detské nohy dlhodobo v teple.

  Dôvod 7 - Tieto ponožky sú hypoalergénne. Jedinečnou vlastnosťou jačej vlny je, že nespôsobuje alergie, podobne ako iné druhy vlny, čo je obzvlášť dôležité vzhľadom na rastúci počet pacientov s alergiami a sprievodnými chorobami. Jačia srsť vôbec nedráždi, ale skôr upokojuje podráždenú pokožku.

  Dôvod 8 - Tieto ponožky sú antistatické. Táto vlastnosť jačej vlny je vynikajúcou ochranou pred tzv. „technoagresiou“, ktorú pociťujeme zo všetkých elektrických spotrebičov v dome. Na Východe tiež tvrdia, že ťavia vlna chráni pred agresiou spoločnosti a negatívnym prostredím (urýchľuje pohlcovanie energetických dier).

  Dôvod 9 - Tieto ponožky sú výrobkom mongolských tovární, vyrábajú sa metódou kruhového pletenia (takto sa zvyčajne vyrábajú športové ponožky), noha je navyše pohodlne upevnená, keďže ponožka sa jej prispôsobí. Perfektne sedia na nohe, nekĺzajú, neprekrúcajú sa a nešúchajú sa.

  Dôvod 10 - Tieto ponožky z prírodnej vlny sú krásne, pohodlné a vydržia Vám veľmi dlho.

  700 Položky

  Špecifické referencie

  Ponožky 100% vlna z Jaka

  Zimné ponožky JAK

  26,00 €

  21.67 € bez DPH