Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow
  FOX Vozík Exporer Barrow

  FOX Vozík Exporer Barrow

  CTR012
  284,99 €

  237.49 € bez DPH

  FOX Vozík Exporer Barrow bol navrhnutý ako jeden z najviac univerzálnych vozíkov dostupných kedy na trhu. Je navrhnutý rybármi ktorý podnikajú krátkodobé vychádzky k vode. Ale s  ohľadom na možnosť využitia aj pri dlhodobom love, kedy je potrebné aj lehátko a iné výbavy. Celý koncept Exploreru je taký, aby pri krátkom rybolove mohol rybár nechať väčšinu vecí na vozíku. A v pokoji sa venovať rybárčeniu, ale pri potrebe rýchleho presunu, bolo všetko bezproblémové a jednoduché. 

  284,99 €

  237.49 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  FOX Vozík Exporer Barrow bol navrhnutý ako jeden z najviac univerzálnych vozíkov dostupných kedy na trhu. Je navrhnutý rybármi ktorý podnikajú krátkodobé vychádzky k vode, ale s ohľadom na možnosť využitia aj pri dlhodobom love, kedy je potrebné aj lehátko a iné výbavy. Celý koncept Exploreru je taký, aby pri krátkom rybolove mohol rybár nechať väčšinu vecí na vozíku a v pokoji sa venovať rybárčeniu, ale pri potrebe rýchleho presunu, bolo všetko bezproblémové a jednoduché. Avšak, vďaka svojej chytrej konštrukcii s výsouvnou prednou časťou u kolieska, môže byť vozík prevedený na priestornejší a tým schopný pojať väčšiu výbavu pre dlhšie vychádzky k vode, ako napríklad práve lehátko. Toto predĺženie tiež šikovne rozloží celkovú váhu pridaného nákladu, teda tento náklad bude pohodlný transport a váha vybalancovaná.

  Explorer vozík je plný skvelých funkcií, je dodávaný s centrálnou odopínacou taškou, ktorá je vyvedená v novej Fox Camo farbe a spoločne s ňou sú tu tiež dve vrecká zo sieťoviny, ktoré sú umiestnené po oboch stranách kolesa. Tieto sieťové tašky sú ideálne na ukladanie rôznych predmetov, ako napríklad 5l fľaše s vodou, návnady, nástrahy a podobne. Explorer bol navrhnutý ako perfektný vozík na krátkodobé vychádzky. Všetky tašky sú opatrené zipsami na stranách umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k obsahu tašiek, bez nutnosti vyskládávánia celého obsahu vozíka. Rozšíriteľný popredný držiak na tašku - umožňuje posadenie tašky Camolite Barrow Bag (dostupná samostatne) na prednú časť vozíka pri preprave lehátka. Pri krátkodobom love bez lehátka možno ľahko zatiahnuť prednú časť a tašku otočiť, čím potom smeruje smerom k Vám.

  Konštrukcia zaisťuje dokonalé vyváženie pri oboch spôsoboch použitia. Ergonomicky tvarované odnímateľné rukoväte. Robustný oceľový rám. Systém rýchleho odmontovanie kolesa, ktoré je nafukovacie. Otočné nohy s hrotom na spodnej časti pre lepšiu fixáciu. Kompaktný dizajn s veľmi malými rozmermi pri zábaly stavu pre jednoduchý transport aj v malom aute. Dodávané s dvoma FX Universal Barrow Straps, ktoré sa pripínajú do očiek na ráme. Dodávané so úložný taškou v Camo farbe, ktorá sa jednoducho zavesí na stred rámu a môže byť naplnená rôznym vybavením, ako napríklad taškami Camolite storage bags, ktoré sú však dostupné samostatne. Dodávané s dvomi sieťovanými vreckami (s bočným otváraním), ktoré sa umiestňujú po stranách kolesa. Kompatibilné s novým radom CamoLite tašiek.

  Všetko oblečenie nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve. Kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International. Kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne. Tá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov.

  Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve. Okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe. Vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  V posledných rokoch, spolu s presťahovaním sa do nového ústredia v Brentwood, Essex, spoločnosť neustále rástla. V súčasnosti predáva viac ako 3 000 produktov vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Japonska a Ruska. Portfólio značiek Fox má množstvo vlajkových produktov, ktoré pomáhajú posilniť impozantnú povesť inovácií a kvality. Na trhu s kaprami prispeli položky, ako sú hlásiče predhryznutia Micron. Lehátka Flatliner, príslušenstvo Edges, prístrešky Supa Brolly, navijaky FX11 a systémy tašiek Rapide PVA, k tomu, že Fox je všeobecne považovaný za „značku“, ktorú vlastní.

  Okrem toho má Matrix aj množstvo výnimočných produktov vrátane sedačiek Super Box, podávacích systémov Evolution, štvorvalcov a príslušenstva 3D sedadiel. Okrem toho sa Fox Rage rýchlo stal pevným favoritom s moderným lovcom dravcov, ktorý ponúka širokú škálu produktov najvyššej kvality pre lov s nástrahami. S množstvom mäkkých a tvrdých návnad, prútov, navijakov, oblečenia a batožiny je Fox Rage pripravený na neustály rýchly rast v nasledujúcich rokoch.

  Fox International má dlhú tradíciu postavenú na inovatívnych, vysokokvalitných produktoch, ktoré navrhli rybári pre rybárov, a práve vďaka tomuto étosu bude spoločnosť pokračovať v dodávaní produktov, ktoré naši zákazníci požadujú, a podľa prísnych noriem, ktoré od nich očakávajú. tím tu vo Foxe...

  FOX Vozík Exporer Barrow

  FOX
  CTR012

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350268001

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Vozík Exporer Barrow

  FOX Vozík Exporer Barrow

  284,99 €

  237.49 € bez DPH