Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow
  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow

  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow

  CTR020
  1 099,99 €

  916.66 € bez DPH

  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow Including 2 x 9Ah 12V Batteries And Charger - Väčšia verzia vozíka Transporter Barrow s vlastným pohonom. Veľký výkon 550W dodávaný 24V motorom v náboji. Palcom ovládaný pojazd vpred / vzad. Napájacia skriňa je umiestnená priečne, aby sa zaistilo maximálne vyváženie. Stav batérií ukazujú 4 svetelné indikátory. 

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow Including 2 x 9Ah 12V Batteries And Charger - Väčšia verzia vozíka Transporter Barrow s vlastným pohonom. Veľký výkon 550W dodávaný 24V motorom v náboji. Palcom ovládaný pojazd vpred / vzad. Napájacia skriňa je umiestnená priečne, aby sa zaistilo maximálne vyváženie. Stav 24V batérií ukazujú 4 svetelné indikátory. Vypínacie tlačidlo. Dodávanú nabíjačku je možné jednoducho zapojiť do napájacej skrine bez potreby odpájať batérie pri každom nabíjaní. Prepojovacie káble s vodotesnými konektormi s krytím IP68, uložené pre jednoduché a kompaktné rozloženie rámu. Roztiahnuteľná predná zábrana. Transporter má ergonomicky tvarované výškovo nastaviteľné rukoväte s krížovou vzperou.

  Robustný rám z pevnostnej ocele. Pneumatika. Otočné oporné topánky s hrotmi. Rozložiteľný do kufra väčšiny áut. Súčasťou 2 sady úchytov na 10l vedierka Fox. Dodávaný vrátane dvoch popruhov FX Universal Barrow Straps. Dodávaný vrátane vaku Camolite Under Barrow Bag veľkostne prispôsobeného pre kolekciu obalov Camolite a Aquos. Spodná taška vozíka je ľahko prístupná zhora alebo aj z oboch strán pri mobilnej rybárčenie „z vozíka. Dve sieťované vrecká zo 100% polyesteru po oboch stranách kolesa. Perfektný na uloženie vecí ako je 5l fľaša s vodou, taška Aquos Multi Bag alebo nástrahy. Veľké odnímateľné sieťované vrecko vzadu pre uloženie obsahu vreciek ako sú kľúče, peňaženka atď.

  Všetko oblečenie nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve. Kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International. Kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne. Tá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov.

  Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve. Okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe. Vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  V posledných rokoch, spolu s presťahovaním sa do nového ústredia v Brentwood, Essex, spoločnosť neustále rástla. V súčasnosti predáva viac ako 3 000 produktov vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Japonska a Ruska. Portfólio značiek Fox má množstvo vlajkových produktov, ktoré pomáhajú posilniť impozantnú povesť inovácií a kvality. Na trhu s kaprami prispeli položky, ako sú hlásiče predhryznutia Micron. Lehátka Flatliner, príslušenstvo Edges, prístrešky Supa Brolly, navijaky FX11 a systémy tašiek Rapide PVA, k tomu, že Fox je všeobecne považovaný za „značku“, ktorú vlastní.

  Okrem toho má Matrix aj množstvo výnimočných produktov vrátane sedačiek Super Box, podávacích systémov Evolution, štvorvalcov a príslušenstva 3D sedadiel. Okrem toho sa Fox Rage rýchlo stal pevným favoritom s moderným lovcom dravcov, ktorý ponúka širokú škálu produktov najvyššej kvality pre lov s nástrahami. S množstvom mäkkých a tvrdých návnad, prútov, navijakov, oblečenia a batožiny je Fox Rage pripravený na neustály rýchly rast v nasledujúcich rokoch.

  Fox International má dlhú tradíciu postavenú na inovatívnych, vysokokvalitných produktoch, ktoré navrhli rybári pre rybárov, a práve vďaka tomuto étosu bude spoločnosť pokračovať v dodávaní produktov, ktoré naši zákazníci požadujú, a podľa prísnych noriem, ktoré od nich očakávajú. tím tu vo Foxe...

  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow Including 2 x 9Ah 12V Batteries And Charger

  FOX
  CTR020

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5056212181827

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Vozík Transporter 24V

  FOX Vozík Transporter 24V Power Barrow

  1 099,99 €

  916.66 € bez DPH