Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear
  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  CRU505510
  3,88 €

  3.23 € bez DPH

  Pre fanúšikov zmršťovacích hadičiek sme pripravili túto skvelú pochúťku. Číre zmršťovacie trubičky sú jediné na trhu s takou silnou zmršťovacou schopnosťou. Základný priemer našich zmršťovacích hadičiek je 2,4 mm. Po zmrštení nad parou sa však zmení na úžasných 0,8 mm! Žiadna iná trubička na trhu neponúka také rýchle zmršťovanie, pevnosť a húževnatosť. Vyskúšajte ju a už nikdy nebudete chcieť používať bežné hadičky. Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Pre fanúšikov zmršťovacích hadičiek sme pripravili túto skvelú pochúťku. Číre zmršťovacie trubičky sú jediné na trhu s takou silnou zmršťovacou schopnosťou. Základný priemer našich zmršťovacích hadičiek je 2,4 mm. Po zmrštení nad parou sa však zmení na úžasných 0,8 mm! Žiadna iná trubička na trhu neponúka také rýchle zmršťovanie, pevnosť a húževnatosť. Vyskúšajte ju a už nikdy nebudete chcieť používať bežné hadičky.

  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  8 ks v balení

  Všetku bižutériu nájdete tu

  Spoločnosť Carp'R'Us, bola založená začiatkom 90 rokov v anglickom Suffolku a prešla počas svojej existencie mnohými zmenami. Jej filozofia, pomáhať kaprárom na ceste za ich sny, však zostala nezmenená. Rovnaká myšlienka je tiež hnacím motorom celého Carp'R'Us, vďaka ktorému prináša na trh inovácie, nové produkty, učí rybárov, ako ich správne používať a pomáha im získať nezabudnuteľné zážitky pri ich používaní.

  V portfóliu značky Carp'R'Us nájdete len produkty najvyššej kvality a vysoká kvalita ide ruka v ruke so skvelými výsledkami. Jedným z najlepších dôkazov je obrovské množstvo uznávaných rybárov, ktorí majú v naše produkty absolútnu dôveru.

  Vysoko kvalitná, kaprárska bižutéria je len polovicou úspechu pri love kaprov! Carp'R'Us už niekoľko rokov spája „to najlepšie s najlepším“. A čo môže byť lepšie ako produkty, ktoré dopomohli k zisku titulu šampiónov World Carp Classic? Carp'R'Us tímy, ktoré blízko spolupracujú so značkou NIKL dosahujú na európskom, závodnom poli pravidelne skvelé výsledky. Stovky obrých kaprov a desiatky vyhraných závodov, v neobyčajnej kombinácii bižutérie Carp'R'Us a produktov NIKL hovoria za všetko!

  Navštívte našu predajni v areáli Squarebizz hala B v Devínskej Novej Vsi.

  Carp R Us
  CRU505510
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Carp R Us

  Špecifické referencie

  ean13
  8592400997469

  Mohlo by vás zaujať aj

  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  Carp´R´Us zmršťovacia hadička - Shrink Tube clear

  3,88 €

  3.23 € bez DPH