Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX EDGES™ Anti Tangle Sleeves - XL - hadička proti zamotaniu
  FOX EDGES™ Anti Tangle Sleeves - XL - hadička proti zamotaniu

  FOX EDGES™ Anti Tangle Sleeves - XL - hadička proti zamotaniu

  CAC554
  5,99 €

  4.99 € bez DPH

  Farba Trans Khaki. Navrhnuté ako prevencia proti zamotaniu pri nahodení. Štandardná verzia pre normálne každodenné použitie

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  • Farba Trans Khaki • Navrhnuté ako prevencia proti zamotaniu pri nahodení

  • Štandardná verzia pre normálne každodenné použitie

  • Micro sleeve ideálna pri použití s PVA sáčkami

  • XL verzia je ideálna pre použitie s dlhými náväzcami ako je Zig Rig

  • 25ks v balení (Micro a Standard ), 15ks v balení (XL)

  www.foxint.com

  https://moviz.sk/bizuteria

  Neprejde deň, kedy by desaťtisíce rybárov po celom svete išli na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  So značkami Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, zápalka, hrubý, tradičný predátor a moderný lov návnad, je spoločnosť Fox International pevne etablovaná ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu vo Veľkej Británii, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce veľkostné limity určitých druhov rýb ulovených v zápasoch Spojeného kráľovstva (keď rybári museli loviť podľa pravidiel obmedzenia veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte v Essexe. Prvý výrobok, ktorý niesol názov "Fox", prišiel v roku 1967, bol kovový kvapkadlo. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť v priebehu roka pokračovala v raste, presťahovala sa do centrály vo Veľkej Británii a bola nútená otvoriť okrem kancelárií Hainault obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchlo vpred do roku 2015 spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí rozmiestnených po celej Veľkej Británii a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborného marketingového a mediálneho personálu, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého tímu vývoja produktov CAD a silného tímu konzultantov v oblasti rybolovu v celej Európe.

  TOP svetový výrobca v rybárskej bižutérii.

  FOX
  CAC554
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350249758

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX EDGES™ Anti Tangle Sleeves - XL - hadička proti zamotaniu

  FOX EDGES™ Anti Tangle Sleeves - XL - hadička proti zamotaniu

  5,99 €

  4.99 € bez DPH