Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Basix distančné vidličky
  KORDA Basix distančné vidličky
  KORDA Basix distančné vidličky
  KORDA Basix distančné vidličky
  KORDA Basix distančné vidličky
  KORDA Basix distančné vidličky

  KORDA Basix distančné vidličky

  KBX001
  25,99 €

  21.66 € bez DPH

  KORDA Basix distančné vidličky boli navrhnuté tak, aby vám umožňovali čo najjednoduchšie a najpresnejšie "meranie" pre lov na požadovanú vzdialenosť. A aby boli šetrne pre vaše prúty. Presnú vzdialenosť, ktorú nameriate na našich dištančných tyčiach môžete použiť aj pri ďalších výpravách a keď si zapisujete svoje poznatky o presnej vzdialenosti na ktorých ste lovili. Dištančné tyče BASIX majú hrot z nerezovej ocele, ktorý im umožňuje ľahké zavŕtanie do zeme. Obsahuje zelenú šnúru s dĺžkou presne 12 FT. Takže ich vieme rýchlo a ľahko nastavíte na túto vzdialenosť. Ďalej obsahujú T-Bar ktorý vám pomôže pri zavrtávaní do zeme a vďaka tejto pomôcke ich zavŕtate prakticky do akéhokoľvek typu povrchu. KORDA Basix distančné vidličky.

  25,99 €

  21.66 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Basix distančné vidličky boli navrhnuté tak, aby vám umožňovali čo najjednoduchšie a najpresnejšie "meranie" pre lov na požadovanú vzdialenosť. A aby boli šetrne pre vaše prúty. Presnú vzdialenosť, ktorú nameriate na našich dištančných tyčiach môžete použiť aj pri ďalších výpravách a keď si zapisujete svoje poznatky o presnej vzdialenosti na ktorých ste lovili. Dištančné tyče BASIX majú hrot z nerezovej ocele, ktorý im umožňuje ľahké zavŕtanie do zeme. KORDA Basix distančné vidličky obsahujú zelenú šnúru s dĺžkou presne 12 FT. Takže ich vieme rýchlo a ľahko nastavíte na túto vzdialenosť. Ďalej obsahujú T-Bar ktorý vám pomôže pri zavrtávaní do zeme a vďaka tejto pomôcke ich zavŕtate prakticky do akéhokoľvek typu povrchu.

  Distančné vidličky BASIX Distance Stick sú vyrobené zo štýlového šedého eloxovaného hliníka s jasne zelenými koncovkami na hornej časti pre lepšiu viditeľnosť. Najmä pri nízkej viditeľnosti alebo pri použití v noci s čelovkou. Krytky možno odskrutkovať, vďaka tomu môžete T-bar vložiť dovnútra tak aby ste ho nestratili.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy. Ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KBX001
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060660633487

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Basix distančné vidličky

  KORDA Basix distančné vidličky

  25,99 €

  21.66 € bez DPH