Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Marker Sticks 24in
  FOX Marker Sticks 24in

  FOX Marker Sticks 24in

  CAC616
  13,99 €

  11.66 € bez DPH

  FOX Marker Sticks 24in - 60 cm dlhé meracie tyčky na presné nahadzovanie. Dobre viditeľná horná časť s drážkou pre večné svetlo. Ľahká hliníková konštrukcia. Dve tyčky v balení.

  Pred tým, ako finálne náš prút nahodíme na miesto lovu, musíme si vzdialenosť zaklipovania odmerať. V tomto momente prichádzajú do hry dištančné tyčky. Na brehu položíme olovo okolo jednej z dištančných tyčiek a postupne spätným chodom navijaku odvíjame vlasec medzi dvoma tyčkami. Pri odvíjaní vlasca zároveň počítame, koľko krát sme urobili vzdialenosť medzi dvoma tyčkami. Odvíjame vlasec až do momentu, kým nenarazíme na klip. Následne si počet otočení medzi dvoma tyčkami zapíšeme. Keďže máme tyče od seba navzájom vzdialené 5 metrov, vieme presne, na akú vzdialenosť chytáme.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  FOX Marker Sticks 24in

  60 cm dlhé meracie tyčky na presné nahadzovanie. Dobre viditeľná horná časť s drážkou pre večné svetlo. Ľahká hliníková konštrukcia. Dve tyčky v balení. Po nahodení pomocou zaklipovania musíme vlasec z klipu odstrániť, a to z dôvodu, aby v prípade záberu sa vlasec mohol voľne odvíjať z cievky. Keďže máme ale vzdialenosť odmeranú a zapísanú, pri ďalšom nahodení nám už len stačí, aby sme si na brehu znova namerali vzdialenosť, umiestnili vlasec do klipu a môžeme opäť presne nahodiť.

  Všetku bižutériu nájdete tu

  www.foxint.com

  Pred tým, ako finálne náš prút nahodíme na miesto lovu, musíme si vzdialenosť zaklipovania odmerať. V tomto momente prichádzajú do hry dištančné tyčky. Na brehu položíme olovo okolo jednej z dištančných tyčiek a postupne spätným chodom navijaku odvíjame vlasec medzi dvoma tyčkami. Pri odvíjaní vlasca zároveň počítame, koľko krát sme urobili vzdialenosť medzi dvoma tyčkami. Odvíjame vlasec až do momentu, kým nenarazíme na klip. Následne si počet otočení medzi dvoma tyčkami zapíšeme, a to na príklad: 8x, 10x, 15x, alebo 10x plus polovica, atď. Keďže máme tyče od seba navzájom vzdialené 5 metrov, vieme presne, na akú vzdialenosť chytáme (10x5 metrov, 8x5 metrov, atď.).

  FOX
  CAC616
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350260319

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Marker Sticks 24in

  FOX Marker Sticks 24in

  13,99 €

  11.66 € bez DPH