Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Mass Baiting Boilies SK30 3kg
  STARBAITS Mass Baiting Boilies SK30 3kg

  STARBAITS Mass Baiting Boilies SK30 3kg

  81820
  26,95 €

  22.46 € bez DPH

  STARBAITS Mass Baiting Boilies séria obsahuje úplne rovnaké ingrediencie ako séria CONCEPT. Ich pomer bol však upravený tak, aby bolo toto boilies vhodné na masívne vnadenie. MASS BAITING boilies je ľahko stráviteľné a nepresýti ryby ani pri dlhodobom kŕmení. Prenikavá vôňa rýchlo kapry priláka a zloženie ich dlho udrží na zakŕmenom mieste. Všetky receptúry série CONCEPT obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov. STARBAITS Mass Baiting Boilies.

  Priemer :
  Množstvo:
  Na sklade 8 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  STARBAITS Mass Baiting Boilies séria obsahuje úplne rovnaké ingrediencie ako séria CONCEPT. Ich pomer bol však upravený tak, aby bolo toto boilies vhodné na masívne vnadenie. MASS BAITING boilies je ľahko stráviteľné a nepresýti ryby ani pri dlhodobom kŕmení. Prenikavá vôňa rýchlo kapry priláka a zloženie ich dlho udrží na zakŕmenom mieste. Všetky receptúry série CONCEPT obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov.

  SK30 je bezpochyby najpoužívanejšou receptúrou medzi pretekármi na tých najťažších kaprárskych súťažiach. Tajomstvom účinnosti SK30 na dlhodobejších výpravách alebo závodoch je kombinácia špičkovej olihňovo-krillovej zmesi s unikátnym prírodným olejom, ktorý vyvoláva u rýb potravinovú závislosť, čím je možné dlhodobo udržať rybu na kŕmnom mieste.

  Zloženie: extrakt z kalmárov a krillu. Výberové rybie múčky, aminokyseliny a rýchlo rozpustné proteíny. Unikátny prírodný olej vyvolávajúci potravinovú závislosť.

  Obdobie: jar, leto, jeseň (teplejšia voda).

  Vnadenie: MASS BAITING pre zakrmovanie väčším množstvom a po dlhšiu dobu.

  Selektivita rýb: univerzálna nástraha na veľké aj menšie kapry.

  Rýchlosť nástrahy: ideálna na stredné a dlhšie výpravy (2 a viac dní).

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits.

  Starbaits
  81820
  8 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830818203

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Mass Baiting Boilies

  STARBAITS Mass Baiting Boilies SK30 3kg

  26,95 €

  22.46 € bez DPH