Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Mass Baiting Boilies Hot Demon 3kg
  STARBAITS Mass Baiting Boilies Hot Demon 3kg

  STARBAITS Mass Baiting Boilies Hot Demon 3kg

  81827
  26,95 €

  22.46 € bez DPH

  STARBAITS Mass Baiting Boilies séria obsahuje úplne rovnaké ingrediencie ako séria CONCEPT. Ich pomer bol však upravený tak, aby bolo toto boilies vhodné na masívne vnadenie. MASS BAITING boilies je ľahko stráviteľné a nepresýti ryby ani pri dlhodobom kŕmení. Prenikavá vôňa rýchlo kapry priláka a zloženie ich dlho udrží na zakŕmenom mieste. Všetky receptúry série CONCEPT obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov. STARBAITS Mass Baiting Boilies.

  26,95 €

  22.46 € bez DPH

  Priemer :
  Množstvo:
  Na sklade 12 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  STARBAITS Mass Baiting Boilies séria obsahuje úplne rovnaké ingrediencie ako séria CONCEPT. Ich pomer bol však upravený tak, aby bolo toto boilies vhodné na masívne vnadenie. MASS BAITING boilies je ľahko stráviteľné a nepresýti ryby ani pri dlhodobom kŕmení. Prenikavá vôňa rýchlo kapry priláka a zloženie ich dlho udrží na zakŕmenom mieste. Všetky receptúry série CONCEPT obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov.

  Hot Demon je najpopulárnejšia receptúra na českých a slovenských vodách. Ide o veľmi univerzálnu príchuť na veľké kapry, ktorá funguje takmer na všetkých vodách a vo všetkých podmienkach. TOP nástraha na veľké kapry v chladnej vode.

  Zloženie: výberové drvené korenie a mliečne deriváty. Rybie a korenené oleje rýchlo rozpustné v studenej vode. Predtrávené rybie múčky. Vitamíny a minerály podporujúce apetít.

  Obdobie: jeseň a zima (chladná voda), skvele funguje aj v letných mesiacoch!

  Vnadenie: MASS BAITING pre zakrmovanie väčším množstvom a po dlhšiu dobu.

  Selektivita rýb: univerzálna nástraha na veľké aj menšie kapry.

  Rýchlosť nástrahy: univerzálny boilies na krátke i dlhšie výpravy.

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits.

  Starbaits
  81827
  12 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830818272

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Mass Baiting Boilies

  STARBAITS Mass Baiting Boilies Hot Demon 3kg

  26,95 €

  22.46 € bez DPH