Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  NIKL Rozpustné boilies Strawberry 150g
  NIKL Rozpustné boilies Strawberry 150g

  NIKL Rozpustné boilies Strawberry 150g

  2004655
  6,20 €

  5.17 € bez DPH

  NIKL rozpustné boilies - naše klasické Attract Hookers v okrúhlom prevedení. Skvelá nástraha, ktorá pomáha docieliť záber v čo najkratšom čase. Rozpustné boilie je perfektné pre krátkodobé vychádzky a závodné chytanie. Rozpustné boilies obsahujú vysokú dávku atraktorov a základný mix je upravený tak, aby sa rýchlejšie rozpúšťal a nástraha tak uvoľňovala do svojho okolia atraktory čo najrýchlejšie. Ponúkame v 14, 18 a 24 mm. Na základe dopytu množstva rybárov sme pôvodný valček (Attract Hookers) prerobili na guličku a vzniklo tak toto rozpustné boilies.

  6,20 €

  5.17 € bez DPH

  Priemer :
  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  NIKL rozpustné boilies - naše klasické Attract Hookers v okrúhlom prevedení. Skvelá nástraha, ktorá pomáha docieliť záber v čo najkratšom čase. Je perfektný pre krátkodobé a závodné chytanie. Rozpustné boilies obsahujú vysokú dávku atraktorov a základný mix je upravený tak, aby sa rýchlejšie rozpúšťal a nástraha tak uvoľňovala do svojho okolia atraktory čo najrýchlejšie. Ponúkame v 14, 18 a 24 mm. Na základe dopytu množstva rybárov sme pôvodný valček (Attract Hookers) prerobili na guličku a vzniklo tak toto NIKL Rozpustné boilies.

  NIKL Rozpustné boilies ponúkame v príchutiach: Crab, Devill Krill, Food Signal, Giga Squid, Gigantica, Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Scopex & Squid a Strawberry.

  Všetko krmivo nájdete TU

  Karel Nikl s.r.o.

  Firma Nikl a jej majiteľ Karel Nikl je pre mnohých rybárov naozajstný pojem v love kapitálnych kaprov. Svoje dlhoročné skúsenosti prenáša do výroby svojich produktov pod rovnomennou značkou. Karel Nikl je český predajca kvalitných výrobkov pre kaprárov. U produktov Karel Nikl máte vždy záruku, že sa jedná o výrobky najvyššej kvality. Pred uvedením na trh sú všetky výrobky testované tímom skúsených kaprárov. Kvalitu krmív a nástrah tohto výrobcu dokazujú nielen úspechy na pretekoch, ale aj na zväzových vodách. Kvalitu produktov tohto výrobcu dokazujú nielen výsledku jeho teamu na malých aj veľkých kaprárskych pretekov, ale množstvo a veľkosť ulovených kaprov na zväzových vodách.

  NIKL
  2004655
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  NIKL

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  NIKL Rozpustné boilies

  NIKL Rozpustné boilies Strawberry 150g

  6,20 €

  5.17 € bez DPH