Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  NIKL Criticals Boilie Kill Krill
  NIKL Criticals Boilie Kill Krill

  NIKL Criticals Boilie Kill Krill

  2035304
  9,14 €

  7.62 € bez DPH

  NIKL Criticals Boilie - Ak máme vyzdvihnúť jednu vec, ktorá nám dopomohla ku všetkým úspechom ako závodným, tak aj ostatným, tak je to tento produkt! Tieto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožnia najefektívnejšiu prezentáciu nástrahy a funkčnosť náväzca na všetkých tipoch dna. Vďaka svojej neutrálnej váhe sa ľahko vznášajú nad dnom a negujú tak váhu háčika. Vďaka čomu je ich použitie nesmierne úspešné. NIKL Criticals Boilie sú koncipované tak, že po nahodení môžu plávať, ale po nejakej dobe do seba nasajú vodu a ľahko klesnú na dno. Tým pádom sa stanú kriticky vyváženou nástrahou.

  9,14 €

  7.62 € bez DPH

  Priemer :
  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  NIKL Criticals Boilie - Ak máme vyzdvihnúť jednu vec, ktorá nám dopomohla ku všetkým úspechom ako závodným, tak aj ostatným, tak je to tento produkt! Tieto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožnia najefektívnejšiu prezentáciu nástrahy a funkčnosť náväzca na všetkých tipoch dna. Vďaka svojej neutrálnej váhe sa ľahko vznášajú nad dnom a negujú tak váhu háčika. Vďaka čomu je ich použitie nesmierne úspešné. Criticals Boilie sú koncipované tak, že po nahodení môžu plávať, ale po nejakej dobe do seba nasajú vodu a ľahko klesnú na dno. Tým pádom sa stanú kriticky vyváženou nástrahou.

  Priemer: 18, 20 alebo 24 mm (podľa varianty). NIKL Criticals Boilie ponúkame v príchutiach: Crab, Devill Krill, Food Signal, Giga Squid, Gigantica, Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Scopex & Squid a Strawberry Criticals.

  Všetko krmivo nájdete TU

  Karel Nikl s.r.o.

  Firma Nikl a jej majiteľ Karel Nikl je pre mnohých rybárov naozajstný pojem v love kapitálnych kaprov. Svoje dlhoročné skúsenosti prenáša do výroby svojich produktov pod rovnomennou značkou. Karel Nikl je český predajca kvalitných výrobkov pre kaprárov. U produktov Karel Nikl máte vždy záruku, že sa jedná o výrobky najvyššej kvality. Pred uvedením na trh sú všetky výrobky testované tímom skúsených kaprárov. Kvalitu krmív a nástrah tohto výrobcu dokazujú nielen úspechy na pretekoch, ale aj na zväzových vodách.

  NIKL
  2035304
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  NIKL

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  NIKL Criticals Boilie

  NIKL Criticals Boilie Kill Krill

  9,14 €

  7.62 € bez DPH