Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX AQUOS CAMO RIG WATER BUCKET
  FOX AQUOS CAMO RIG WATER BUCKET

  FOX AQUOS CAMO RIG WATER BUCKET

  CEV012
  27,00 €

  22.50 € bez DPH

  Obdĺžnikové vedro na vodu EVA s priehľadným panelom. Možno použiť aj na ošetrovanie kaprov, umývanie riadu, miešanie návnad atď.

  27,00 €

  22.50 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Obdĺžnikové vedro na vodu EVA s priehľadným panelom

  Ideálne na vyváženie a kontrolu, či vaša súprava dokonale sedí

  Možno použiť aj na ošetrovanie kaprov, umývanie riadu, miešanie návnad atď

  Unikátny dizajn vzoru Fox Camo

  1 mm steny s 1,5 mm odolnou základňou pre pevnosť

  Nosné šnúry na nosenie

  Rozmery 30,5 cm x 20,5 cm x 15 cm

  www.foxint.com

  https://moviz.sk/bizuteria

  Neprejde deň, kedy by desaťtisíce rybárov po celom svete išli na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  So značkami Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, zápalka, hrubý, tradičný predátor a moderný lov návnad, je spoločnosť Fox International pevne etablovaná ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu vo Veľkej Británii, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce veľkostné limity určitých druhov rýb ulovených v zápasoch Spojeného kráľovstva (keď rybári museli loviť podľa pravidiel obmedzenia veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte v Essexe. Prvý výrobok, ktorý niesol názov "Fox", prišiel v roku 1967, bol kovový kvapkadlo. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť v priebehu roka pokračovala v raste, presťahovala sa do centrály vo Veľkej Británii a bola nútená otvoriť okrem kancelárií Hainault obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchlo vpred do roku 2015 spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí rozmiestnených po celej Veľkej Británii a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborného marketingového a mediálneho personálu, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého tímu vývoja produktov CAD a silného tímu konzultantov v oblasti rybolovu v celej Európe.

  TOP svetový výrobca v rybárskej bižutérii.

  FOX
  CEV012
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5056212142125

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX AQUOS CAMO RIG WATER BUCKET

  FOX AQUOS CAMO RIG WATER BUCKET

  27,00 €

  22.50 € bez DPH