Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  SPOMB krmiaca raketa MINI čierna
  SPOMB krmiaca raketa MINI čierna

  SPOMB krmiaca raketa MINI čierna

  DSM006
  13,00 €

  10.83 € bez DPH

  Raketa SPOMB - Patentovaný dizajn umožňuje uvoľnenie obsahu pri dopade na vodnú hladinu. Vynikajúce pre zakŕmenie veľkým množstvom kŕmenia za krátku dobu.

  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Táto najmenšia veľkosť Spombu je v súlade s rôznymi pravidlami závodov, ktoré často uvádzajú, že vnadiaca raketa nesmie prekročiť 50 mm v priemere alebo je obmedzená dĺžkou.

  Môže byť používaná s akýmkoľvek prútom - maximálna váha pri naplnení je 85 g

  Ideálne na kŕmenie s minimálnym množstvom kŕmenia

  Minimálny hluk pri dopade na vodnú hladinu

  Patentovaný dizajn umožňuje okamžité uvoľnenie obsahu pri dopade na vodnú hladinu

  Eliminuje stratu kŕmenia – pri naplnení a následnom nahodení obsah nevypadáva

  Aerodynamický dizajn umožňuje presné kŕmenie aj počas silného vetra

  Rýchle a ľahké navíjanie po vyprázdnení, pretože zostane otvorená a tým minimalizuje odpor vody vznikajúcej pri navíjaní

  Dizajn je veľmi všestranný, pretože môže byť použitý so všetkými návnadami vrátane peliet, boilies, repky, method mixu, kukurice, oblátky, červami, mäsom, chlebom a drobným partiklom

  www.foxint.com

  https://moviz.sk/bizuteria

  Neprejde deň, kedy by desaťtisíce rybárov po celom svete išli na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  So značkami Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, zápalka, hrubý, tradičný predátor a moderný lov návnad, je spoločnosť Fox International pevne etablovaná ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu vo Veľkej Británii, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce veľkostné limity určitých druhov rýb ulovených v zápasoch Spojeného kráľovstva (keď rybári museli loviť podľa pravidiel obmedzenia veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte v Essexe. Prvý výrobok, ktorý niesol názov "Fox", prišiel v roku 1967, bol kovový kvapkadlo. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť v priebehu roka pokračovala v raste, presťahovala sa do centrály vo Veľkej Británii a bola nútená otvoriť okrem kancelárií Hainault obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchlo vpred do roku 2015 spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí rozmiestnených po celej Veľkej Británii a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborného marketingového a mediálneho personálu, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého tímu vývoja produktov CAD a silného tímu konzultantov v oblasti rybolovu v celej Európe.

  TOP svetový výrobca v rybárskej bižutérii.

  FOX
  DSM006
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5056212123452

  Mohlo by vás zaujať aj

  SPOMB krmiaca raketa MINI čierna

  SPOMB krmiaca raketa MINI čierna

  13,00 €

  10.83 € bez DPH