Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  TRAKKER podlaha Gazebo XL Groundsheet
  TRAKKER podlaha Gazebo XL Groundsheet

  TRAKKER podlaha Gazebo XL Groundsheet

  TR201639
  119,57 €

  99.64 € bez DPH

  Trakker podlaha Gazebo XL Groundsheet - Neuveriteľne odolná podlaha k prístrešku Trakker Gazebo. Vylepšite svoj multifunkčný rybársky prístrešok Gazebo s touto odolnou podlahou. Štyri rohové spony umožňujú jednoduché pripevnenie k prístrešku. Vyrobené z odolného PE materiálu, ktorý pomája udržovať vo vnútri Vášho prístrešku čistotu a pohodlie. Vlastnosti produktu: Pomôže udržať čistotu a pohodie vo Vašom bivaku. Odolný PE materiál poskytuje výnimočnú odolnosť. Rohové spony poskytujú precízne pripevnenie podlahy k prístrešku. Dodávané so špeciálnou prenosnou taškou.

  119,57 €

  99.64 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Trakker podlaha Gazebo XL Groundsheet - Neuveriteľne odolná podlaha k prístrešku Trakker Gazebo. Vylepšite svoj multifunkčný rybársky prístrešok Gazebo s touto odolnou podlahou. Štyri rohové spony umožňujú jednoduché pripevnenie k prístrešku. Vyrobené z odolného PE materiálu, ktorý pomája udržovať vo vnútri Vášho prístrešku čistotu a pohodlie.

  Vlastnosti produktu: Pomôže udržať čistotu a pohodie vo Vašom bivaku. Odolný PE materiál poskytuje výnimočnú odolnosť. Rohové spony poskytujú precízne pripevnenie podlahy k prístrešku. Dodávané so špeciálnou prenosnou taškou.

  Technické parametre Trakker podlaha Gazebo XL Groundsheet: Hmotnosť 3kg. Materiál PE tkanina. Rozmer 275x275cm. Transportné rozmery 48x6,5x24cm.

  Všetky produkty ohľadne campingu nájdete TU

  TRAKKER

  INOVÁCIA. KVALITA. KOMFORT.

  Tieto tri hodnoty sú jadrom Trakker a formujú každý produkt, ktorý vyrábame, od prístreškov po batožinu, od oblečenia po riad. Produkty Trakker používajú špecializovaní kaprári v celom Spojenom kráľovstve a Európe a naším poslaním je, aby bol váš zážitok z lovu kaprov čo najpohodlnejší. Používame tie najlepšie materiály a výrobné procesy, aby sme mohli poskytovať špičkové produkty, ktoré chránia vás a vaše vybavenie pred prírodnými živlami. Náš interný dizajnérsky tím, ktorý tvoria vášniví rybári, tvrdo pracuje na vývoji produktov, o ktorých vedia, že potrebujete, aby ste čo najlepšie využili čas strávený v banke, a neustále hľadá nové a inovatívne riešenia. Keď si vyberiete Trakker, vyberiete si kvalitu a spoľahlivosť, všetko podporené inovatívnym dizajnom.

  DOMOV TEMPEST®

  Trakker je domovom najrýchlejšie sa stavajúceho prístrešku s oceneným radom Tempest. Jeho jedinečný patentovaný dizajn umožňuje postaviť Tempest za menej ako 60 sekúnd a exkluzívny materiál Aquatexx EV® vás udrží v teple a suchu aj v tých najdrsnejších podmienkach.

  Trakker podlaha Gazebo XL Groundsheet

  Trakker
  TR201639

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Trakker

  Špecifické referencie

  ean13
  5056618305759

  Mohlo by vás zaujať aj

  TRAKKER podlaha Gazebo XL Groundsheet

  TRAKKER podlaha Gazebo XL Groundsheet

  119,57 €

  99.64 € bez DPH