Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  TRAKKER Bivak Gazebo XL
  TRAKKER Bivak Gazebo XL
  TRAKKER Bivak Gazebo XL

  TRAKKER Bivak Gazebo XL

  TR201638
  486,00 €

  405.00 € bez DPH

  Trakker bivak Gazebo XL - Multifunkčný rybársky prístrešok Gazebo je možné využiť ako spoločenské centrum pre viacej rybárov, kuchyňské zázemie alebo aj ako priestranný bivak. Poskytuje dostatočný priestor pre každodenné činnosti za akéhokoľvek počasia a naviac veľa priestoru pre uloženie vášho ďalšieho rybárskeho vybavenia.

  486,00 €

  405.00 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Trakker biva Gazebo XL - Multifunkčný rybársky prístrešok Gazebo je možné využiť ako spoločenské centrum pre viacej rybárov, kuchyňské zázemie alebo aj ako priestranný bivak. Poskytuje dostatočný priestor pre každodenné činnosti za akéhokoľvek počasia a naviac veľa priestoru pre uloženie vášho ďalšieho rybárskeho vybavenia.

  Hliníkové teleskopické tyč Speedup poskytujú robustný rám. Umožňujú zbalenie kompaktného rozmeru, ktorý nie je problémový pre jednu osobu. Výška dverí bola posunutá čo najvyššie, aby bola zaistená maximálna priechodnosť. Dvere je možné nastaviť tak, aby boli plne otvorené, zatvorené moskytiérou alebo úplne zavreté proti dažďu. Okrem toho je možné dvere použiť na vytvorenie krytej terasy pred samotným bivakom. To poskytuje ochranu pred ostrým slnkom. Ďalšie tri strany prístrešku môžete otvoriť a zrolovať alebo nechať samostatnú moskytiéru. Každá strana je vybavená systémom Adaptive Ventilation®. Vďaka nemu môžete udržovať v bivaku cirkuláciu vzduchu na zníčenie tepla a kondenzu a popritom sa pri daždi dovnútra nedostane voda.

  Vlastnosti produktu: Veľkokapacitný, multifunkčný prístrešok, ideálny pre dlhšie výpravy. Jednoduché postavenie bivaku jednou osobou. Vybavený kotviacimi lanami do veterného počasia. Technológia Adaptive Ventilation®. Hliníkové tyče Speedup vytvárajú ľahko zostaviteľný, teleskopický rám. Polyesterová látka Trakker 210D poskytuje vodný stĺpec 8000mm. Výška dverí posunutá čo najvyššie pre zaistenie maximálnej priechodnosti. Možnosť nastaviť dvere ako plne otvorené, zavreté moskytiérou alebo úplne zatvorené. Sadu tyčí pre vytvorenie krytej terasy je možné zakúpiť samostatne. Vnútorná úložná kapsa pre uschovanie drobností. Dodávané v odolnej taške na zips NXG 600D. Balenie obsahuje prístrešok, T-kolíky, 4 kotviace laná a tašku.

  Technické parametre TRAKKER Bivak Gazebo XL: Materiál 210D Polyester. Vodný stĺpec 8000mm. Hmotnosť cca 9,8kg bez kolíkov a tašky. Rozmery cca 275x275x200cm. Transportný rozmer 120x23x23cm.

  Prístrešok sa vyrába vo dvoch veľkostiach:

  Štandart – základňa 2,7x2,75m, výška 2m, maximálna výška otvorených dverí 1,5m.

  XL – základňa 3,05x3,05m, výška 3m, maximálna výška otvorených dverí 2,0m.

  Podlaha a sada dverných tyčí sa dokupujú samostatne.

  Všetky produkty ohľadne campingu nájdete TU

  TRAKKER

  INOVÁCIA. KVALITA. KOMFORT.

  Tieto tri hodnoty sú jadrom Trakker a formujú každý produkt, ktorý vyrábame, od prístreškov po batožinu, od oblečenia po riad. Produkty Trakker používajú špecializovaní kaprári v celom Spojenom kráľovstve a Európe a naším poslaním je, aby bol váš zážitok z lovu kaprov čo najpohodlnejší. Používame tie najlepšie materiály a výrobné procesy, aby sme mohli poskytovať špičkové produkty, ktoré chránia vás a vaše vybavenie pred prírodnými živlami. Náš interný dizajnérsky tím, ktorý tvoria vášniví rybári, tvrdo pracuje na vývoji produktov, o ktorých vedia, že potrebujete, aby ste čo najlepšie využili čas strávený v banke, a neustále hľadá nové a inovatívne riešenia. Keď si vyberiete Trakker, vyberiete si kvalitu a spoľahlivosť, všetko podporené inovatívnym dizajnom.

  DOMOV TEMPEST®

  Trakker je domovom najrýchlejšie sa stavajúceho prístrešku s oceneným radom Tempest. Jeho jedinečný patentovaný dizajn umožňuje postaviť Tempest za menej ako 60 sekúnd a exkluzívny materiál Aquatexx EV® vás udrží v teple a suchu aj v tých najdrsnejších podmienkach.

  TRAKKER Bivak Gazebo XL

  Trakker
  TR201638

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Trakker

  Špecifické referencie

  ean13
  5056618305711

  Mohlo by vás zaujať aj

  TRAKKER Bivak Gazebo XL

  TRAKKER Bivak Gazebo XL

  486,00 €

  405.00 € bez DPH