Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb
  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb
  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb
  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb
  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb

  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb

  ARMK85
  21,99 €

  18.32 € bez DPH

  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb je jednoznačne najodolnejšia šnúrka, aká kedy bola vyrobená pod záštitou populárnej firmy Korda. Šnúrka má zvýšený priemer, čím sa zvýšila aj jej nosnosť a hlavne oderuvzdornosť, takže dokáže zvládnuť aj tie najťažšie podmienky, aké Vás môžu stretnúť na európskych vodách. Odolal dokonca aj brutálnym podmienkam na jazere Rainbow, ktoré je plné viazok, slávičiek a agresívneho blata. Pokiaľ budete mať koncovú montáž zostavenú z tohto materiálu Arma-Kord môžete sa spoľahnúť, že Vám náväzec ryba o nič neureže. KORDA šnúrka Arma-Kord XTV je v balení je 20m.

  21,99 €

  18.32 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb je jednoznačne najodolnejšia šnúrka, aká kedy bola vyrobená pod záštitou populárnej firmy Korda. Šnúrka má zvýšený priemer, čím sa zvýšila aj jej nosnosť a hlavne oderuvzdornosť, takže dokáže zvládnuť aj tie najťažšie podmienky, aké Vás môžu stretnúť na európskych vodách. Odolal dokonca aj brutálnym podmienkam na jazere Rainbow, ktoré je plné viazok, slávičiek a agresívneho blata. Pokiaľ budete mať koncovú montáž zostavenú z tohto materiálu, môžete sa spoľahnúť, že Vám náväzec ryba o nič neureže. 

  KORDA šnúrka Arma-Kord. 

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  ARMK85
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062119411

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA šnúrka

  KORDA šnúrka Arma-Kord XT 85 lb

  21,99 €

  18.32 € bez DPH