Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA šnúrka Arma-Kord
  KORDA šnúrka Arma-Kord
  KORDA šnúrka Arma-Kord
  KORDA šnúrka Arma-Kord
  KORDA šnúrka Arma-Kord

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  ARMK30
  19,95 €

  16.62 € bez DPH

  KORDA šnúrka Arma-Kord je oderuvzdorný náväzcový materiál. Neuveriteľne oderuvzdorná pletená náväzcová šnúra. Pomerne mäkká a tenká. Vyvinutá pre lov v prekážkach a na dlhé vzdialenosti. Jej nízky priemer a nenápadná farba ju robí pre ryby ťažko postrehnutelnou. Táto šnúrka je v nosnostiach 30 a 50lbs. Cievka 20metrov. Šnúrka Arma-Kord je pre Vás tá správna voľba.

  Nosnosť :
  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA šnúrka Arma-Kord je oderuvzdorný náväzcový materiál. Neuveriteľne oderuvzdorná pletená náväzcová šnúra. Pomerne mäkká a tenká. Vyvinutá pre lov v prekážkach a na dlhé vzdialenosti. Jej nízky priemer a nenápadná farba ju robí pre ryby ťažko postrehnutelnou. Ponúkame v nosnostiach 30 a 50lbs. Cievka 20metrov. Neuveriteľne oderuvzdorná pletená šnúra , ktorá má na svoj priemer obrovskú nosnosť. KORDA šnúrka Arma-Kord bola navrhnutá ako náväzcová šnúrka do extrémnych prekážok, a aj ako šoková šnúra v mušľových poliach, alebo v zarastených vodách. Je použiteľná pri vyvážaní na veľké vzdialenosti. V testoch dokázala, že je viac ako o 50% odolnejšia voči oderu ako najbližší podobný výrobok. KORDA šnúrka Arma-Kord vďaka svojej farbe je dostatočne neviditeľná pod vodou. Produkt najvyššej kvality!!

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  Šnúrka Arma-Kord je pre Vás tá správna voľba.

  KORDA
  ARMK30
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062115505

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  19,95 €

  16.62 € bez DPH