Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed
  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed

  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed

  KDM004
  7,99 €

  6.66 € bez DPH

  KORDA Dark Matter Nano Tubing - Hadičky proti zamotaniu dovedené k najvyššej možnej dokonalosti. Nano hadičky sú o 30% tenšie ako originál, takže sú hladšie a zároveň znižujú odpor pri nahadzovaní. Rovnako ako jeho väčší braček je aj verzia Nano impregnovaná volfrámovými granulami. Vďaka tomu sa prispôsobuje obrysom dna. Vďaka menšiemu otvoru je ich možné použiť s vlascom až do priemeru 0,40 mm a je k dispozícii v troch verziách: Gravel, Silt a Weed. Dodávané v balení po 2m. Okrem Nano Tubing je k dispozícii aj Dark Matter Nano Tail Rubber s menším otvorom a štíhlejším profilom, aby zodpovedal charakteristikám hadičky.

  7,99 €

  6.66 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Dark Matter Nano Tubing - Hadičky proti zamotaniu dovedené k najvyššej možnej dokonalosti. Nano hadičky sú o 30% tenšie ako originál, takže sú hladšie a zároveň znižujú odpor pri nahadzovaní. Rovnako ako jeho väčší braček je aj táto verzia impregnovaná volfrámovými granulami. Vďaka tomu sa prispôsobuje obrysom dna. Vďaka menšiemu otvoru je možné Nano Tubing použiť s vlascom až do priemeru 0,40 mm a je k dispozícii v troch verziách: Gravel, Silt a Weed. Dodávané v balení po 2m. Okrem Nano Tubing je k dispozícii aj Dark Matter Nano Tail Rubber s menším otvorom a štíhlejším profilom, aby zodpovedal charakteristikám hadičky.

  Dark Matter Nano Tubing Weed

  Dark Matter Nano Tubing Gravel

  Dark Matter Nano Tubing Silt

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy. Ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KDM004
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060929022366

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed

  KORDA Dark Matter Nano Tubing Weed

  7,99 €

  6.66 € bez DPH