Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Tapered Bore Beads - 6mm
  FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  CAC558
  6,29 €

  5.24 € bez DPH

  K dispozícii v 6mm a 4mm. V prevedení Trans Khaki. Verzia 4mm je navrhnutá pre olovenku pri použití helikoptérových či Chod náväzcov. Verzie 6mm môžu byť tiež umiestnené na silicon pri použití Helikoptérových alebo Chod montáží a na ochranu uzlov. V balení: 30ks. 

  FOX Tapered Bore Beads - 6mm
  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  K dispozícii v 6mm a 4mm. V prevedení Trans Khaki. Verzia 4mm je navrhnutá pre olovenku pri použití helikoptérových či Chod náväzcov. Verzie 6mm môžu byť tiež umiestnené na silicon pri použití Helikoptérových alebo Chod montáží a na ochranu uzlov. V balení: 30ks. FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  Všetku bižutériu nájdete tu

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve, a okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  FOX
  CAC558
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350249796

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  FOX Tapered Bore Beads - 6mm

  6,29 €

  5.24 € bez DPH