Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Carp´R´Us Snag Clip - Silt, 6ks, čierna
  Carp´R´Us Snag Clip - Silt, 6ks, čierna

  Carp´R´Us Snag Clip - Silt, 6ks, čierna

  CRU600108
  5,84 €

  4.87 € bez DPH

  Snag Clip čierny - Umožňuje rybárovi uvoľniť olovo ťahom za vlasec pomocou prúta vďaka trom rôznym tlakom patentovaného blokovacieho mechanizmu. Mäkký - stredný a tuhý. Všetky ostatné patentky sú vyrobené tak, že olovo sa uvoľní iba potiahnutím za koniec s háčikom (rybou). Prečo by mala uvoľnenie olova ovplyvňovať len ryba? Túto možnosť máte aj vy!

  5,84 €

  4.87 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Sú to jediné závesy na svete, ktoré majú tieto výhody:

  Umožňujú rybárovi uvoľniť olovo ťahom za vlasec pomocou prúta vďaka trom rôznym tlakom patentovaného blokovacieho mechanizmu. Mäkký - stredný a tuhý. Všetky ostatné patentky sú vyrobené tak, že olovo sa uvoľní iba potiahnutím za koniec s háčikom (rybou). Prečo by mala uvoľnenie olova ovplyvňovať len ryba? Túto možnosť máte aj vy!

  2. Je to jediný háčik, ktorý umožňuje rybe vyjsť z kmeňového vlasca a zbaviť sa olova, ak sa vlasec pretrhne.

  3. Môžu sa bezpečne používať s oloveným vlascom, fluorokarbónovými nadväzcami odolnými voči oderu alebo silným monofilným vlascom. Sú ideálne aj na lov v extrémnych vzdialenostiach so zhadzovacím kameňom (pripevneným pomocou elektrikárskej spojky, gumičky alebo tenkého vlasca a následne pripnutým do bezpečnostného závesu...).

  Pre správne fungovanie závesu je potrebné ho používať v spojení s 5 mm krúžkami Safety Rig.

  Pre maximálnu funkčnosť používajte aj originálny obväz Carp ´R´ Us a unikátny obratlík Gizmo.

  S touto absolútne fantastickou súpravou si môžete byť stopercentne istí jedinečnou bezpečnosťou vašej montáže, ako aj jej bezchybnou funkčnosťou vo všetkých situáciách.

  K dispozícii v 2 variantoch - Silt (bahno - čierna) a Weed (tráva - zelená)

  6 ks v balení

  Všetku bižutériu nájdete tu

  Spoločnosť Carp'R'Us, bola založená začiatkom 90 rokov v anglickom Suffolku a prešla počas svojej existencie mnohými zmenami. Jej filozofia, pomáhať kaprárom na ceste za ich sny, však zostala nezmenená. Rovnaká myšlienka je tiež hnacím motorom celého Carp'R'Us, vďaka ktorému prináša na trh inovácie, nové produkty, učí rybárov, ako ich správne používať a pomáha im získať nezabudnuteľné zážitky pri ich používaní.

  V portfóliu značky Carp'R'Us nájdete len produkty najvyššej kvality a vysoká kvalita ide ruka v ruke so skvelými výsledkami. Jedným z najlepších dôkazov je obrovské množstvo uznávaných rybárov, ktorí majú v naše produkty absolútnu dôveru.

  Vysoko kvalitná, kaprárska bižutéria je len polovicou úspechu pri love kaprov! Carp'R'Us už niekoľko rokov spája „to najlepšie s najlepším“. A čo môže byť lepšie ako produkty, ktoré dopomohli k zisku titulu šampiónov World Carp Classic? Carp'R'Us tímy, ktoré blízko spolupracujú so značkou NIKL dosahujú na európskom, závodnom poli pravidelne skvelé výsledky. Stovky obrých kaprov a desiatky vyhraných závodov, v neobyčajnej kombinácii bižutérie Carp'R'Us a produktov NIKL hovoria za všetko!

  Navštívte našu predajňu v areáli Squarebizz hala B v Devínskej Novej Vsi.

  Carp R Us
  CRU600108
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Carp R Us

  Špecifické referencie

  ean13
  8592400997087

  Mohlo by vás zaujať aj

  Carp´R´Us Snag Clip - Silt, 6ks, čierna

  Carp´R´Us Snag Clip - Silt, 6ks, čierna

  5,84 €

  4.87 € bez DPH