Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag
  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag
  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag
  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag

  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag

  21851
  76,95 €

  64.12 € bez DPH

  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag je veľká prepravná taška, ktorá sa vám pohodlne zmestí v bivaku pod lehátko. Pevná a odolná tkanina. STARBAITS Taška CAM Concept má silné zipsy X-Strong. Tapacírovanie pre ochranu vecí. Hlavná komora s predným a horným otváraním na zips. Pevné dno odolné proti poškodeniu a vlhkosti. Predné sieťové vrecko na zips. Dve horné a dve bočné madlá pre ľahkú manipuláciu. STARBAITS Taška CAM Concept má rozmer 58x30x31 cm. Váha 2500 g. Farba: CAM Concept.

  76,95 €

  64.12 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag je veľká prepravná taška, ktorá sa vám pohodlne zmestí v bivaku pod lehátko. Pevná a odolná tkanina. STARBAITS Taška CAM Concept silné zipsy X-Strong. Tapacírovanie pre ochranu vecí. Hlavná komora s predným a horným otváraním na zips. Pevné dno odolné proti poškodeniu a vlhkosti. Predné sieťové vrecko na zips. Dve horné a dve bočné madlá pre ľahkú manipuláciu. STARBAITS Taška CAM Concept má rozmer 58x30x31 cm. Váha 2500 g.

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky.

  Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits
  21851
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830218515

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Taška CAM Concept

  STARBAITS Taška CAM Concept Barrow Bag

  76,95 €

  64.12 € bez DPH