Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza
  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza
  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza
  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza
  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza

  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza

  KINZL
  8,99 €

  7.49 € bez DPH

  KORDA Infuza Large dipovacia dóza sú chytro spracované dózy na nástrahy, vďaka ktorým sa nebudete musieť prstami hrabať hlboko v dipe, aby ste našli guľôčku pod háčik. Dipovanie nástrah je veľmi obľúbená a efektívna stratégia lovu už po mnoho rokov. Nech používate priamo k tomu určený dip či booster, alebo inú tekutinu, ako sú oleje a ďalšie aditíva, musíte takto zatraktívnené nástrahy niekde uložiť. V Korde sa rozhodli, že na to vytvoria produkt, s ktorým bude každý nad mieru spokojný. Bolo potrebné vytvoriť niečo robustné a ľahko použiteľné. Nádobu, ktorá bude prepúšťať dip pri otvorení, ale po zatvorení budú nástrahy opäť ponorené v tekutine. Toto všetko nádoby infúzie spĺňajú na výbornú a stanú sa tak isto neoddeliteľnou súčasťou výbavy mnohých kaprárov aj u nás ..

  8,99 €

  7.49 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Infuza Large dipovacia dóza sú chytro spracované dózy na nástrahy, vďaka ktorým sa nebudete musieť prstami hrabať hlboko v dipe, aby ste našli guľôčku pod háčik. Dipovanie nástrah je veľmi obľúbená a efektívna stratégia lovu už po mnoho rokov. Nech používate priamo k tomu určený dip či booster, alebo inú tekutinu, ako sú oleje a ďalšie aditíva, musíte takto zatraktívnené nástrahy niekde uložiť. V Korde sa rozhodli, že na to vytvoria produkt, s ktorým bude každý nad mieru spokojný. Bolo potrebné vytvoriť niečo robustné a ľahko použiteľné. Nádobu, ktorá bude prepúšťať dip pri otvorení, ale po zatvorení budú nástrahy opäť ponorené v tekutine. Toto všetko nádoby infúzie spĺňajú na výbornú a stanú sa tak isto neoddeliteľnou súčasťou výbavy mnohých kaprárov aj u nás. KORDA Infuza Large Dipovacia dóza.

  KINZS Infuza S
  KINZL Infuza L

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA šnúrka Arma-Kord

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KINZL
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062117509

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Infuza

  KORDA Infuza Large Dipovacia dóza

  8,99 €

  7.49 € bez DPH