Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX stojan Stalker Plus Pod
  FOX stojan Stalker Plus Pod

  FOX stojan Stalker Plus Pod

  CRP022
  149,99 €

  124.99 € bez DPH

  Stalker plus sa stal jedným z najpredávanejších stojanov v Európe, u ktorého si každoročne tisíce rybárov pochvaľuje univerzálnosť kombinovanú s radom praktických funkcií. Ľahké čierne hliníkové rúrkové telo robí stojan Stalker Plus perfektnou voľbou pre neustále presúvajúcich sa rybárov, rovnako ako pre statické chytanie.Centrálna časť tela je plne nastaviteľná a umožňuje nastaviť dĺžku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim prútom, zatiaľ čo štyri výsuvné nohy pomáhajú stabilnému postaveniu stojana aj na nerovnom teréne. Okrem toho sú nohy nastaviteľné v troch rôznych uhloch. Predné: pre prúty držanie nízko pri zemi. Centrálny smer pre štandardné nastavenie prútu. Zadné: na pridanie búrkových tyčí na lov s prútmi vysoko do vzduchu.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 1 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Stalker + sa stal jedným z najpredávanejších stojanov v Európe, u ktorého si každoročne tisíce rybárov pochvaľuje univerzálnosť kombinovanú s radom praktických funkcií. Ľahké čierne hliníkové rúrkové telo robí stojan Stalker Plus perfektnou voľbou pre neustále presúvajúcich sa rybárov, rovnako ako pre statické chytanie.Centrálna časť tela je plne nastaviteľná a umožňuje nastaviť dĺžku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim prútom, zatiaľ čo štyri výsuvné nohy pomáhajú stabilnému postaveniu stojana aj na nerovnom teréne. Okrem toho sú nohy nastaviteľné v troch rôznych uhloch. Predné: pre prúty držanie nízko pri zemi. Centrálny smer pre štandardné nastavenie prútu. Zadné: na pridanie búrkových tyčí na lov s prútmi vysoko do vzduchu.

  • Ľahký hliníkový rám

  • Rozšíriteľné telo a nohy

  • Dodávané s párom hrazd na dva a tri prúty

  • Dodávané s prepravným puzdrom

  Všetku bižutériu nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  FOX
  CRP022
  1 ks

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350220573

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX stojan Stalker Plus Pod

  FOX stojan Stalker Plus Pod

  149,99 €

  124.99 € bez DPH