Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Digitálna váha
  FOX Digitálna váha

  FOX Digitálna váha

  CEI155
  129,99 €

  108.33 € bez DPH

  FOX Digitálna váha - Po obrovskom dopyte sme teraz schopní ponúknuť nový a vylepšený produkt digitálnu váhu, ktorá je schopná vážiť najväčšieho kapra. Vďaka kompaktnej konštrukcii je veľmi užívateľsky prívetivá a nemôže byť jednoduchšie použitie. Funkcia on / off tlačidlo pre zaistenie maximálnej životnosti batérie. Nezávisle uzatvorená elektronika. Jednoduché nulovacie tlačidlo (0.00), ktorá stlačíte raz a môžte pripojiť svoj mokrý vážiaci sak. Jednoducho stlačte tlačidlo kg / lb voľba medzi kilogramom a librou. Podsvietený displej pre jednoduché použitie v tme. Kovové putko na hornej časti pre použitie s vážiacou tyčou, alebo jednoducho pre palec na malé ryby. Digitálna váha má veľký vážiaci háčik. Indikátor slabej batérie. Váži až do 60 kg (132lb). FOX Digitálna váha sa dodáva s ochranným PU pevným púzdrom. Batérie 2 x AA.

  129,99 €

  108.33 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 1 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  FOX Digitálna váha - Po obrovskom dopyte sme teraz schopní ponúknuť nový a vylepšený produkt digitálnu váhu, ktorá je schopná vážiť najväčšieho kapra. Vďaka kompaktnej konštrukcii je veľmi užívateľsky prívetivá a nemôže byť jednoduchšie použitie. Funkcia on / off tlačidlo pre zaistenie maximálnej životnosti batérie. Nezávisle uzatvorená elektronika. Jednoduché nulovacie tlačidlo (0.00), ktorá stlačíte raz a môžte pripojiť svoj mokrý vážiaci sak. Jednoducho stlačte tlačidlo kg / lb voľba medzi kilogramom a librou. Podsvietený displej pre jednoduché použitie v tme. Kovové putko na hornej časti pre použitie s vážiacou tyčou, alebo jednoducho pre palec na malé ryby. Veľký vážiaci háčik. Indikátor slabej batérie. Váži až do 60 kg (132lb). FOX Digitálna váha sa dodáva s ochranným PU pevným púzdrom. Batérie 2 x AA. FOX Digitálna váha

  Všetky potreby na váženie nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve. Kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International. Kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne. Tá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov.

  Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve. Okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe. Vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  V posledných rokoch, spolu s presťahovaním sa do nového ústredia v Brentwood, Essex, spoločnosť neustále rástla. V súčasnosti predáva viac ako 3 000 produktov vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Japonska a Ruska. Portfólio značiek Fox má množstvo vlajkových produktov, ktoré pomáhajú posilniť impozantnú povesť inovácií a kvality. Na trhu s kaprami prispeli položky, ako sú hlásiče predhryznutia Micron. Lehátka Flatliner, príslušenstvo Edges, prístrešky Supa Brolly, navijaky FX11 a systémy tašiek Rapide PVA, k tomu, že Fox je všeobecne považovaný za „značku“, ktorú vlastní.

  Okrem toho má Matrix aj množstvo výnimočných produktov vrátane sedačiek Super Box, podávacích systémov Evolution, štvorvalcov a príslušenstva 3D sedadiel. Okrem toho sa Fox Rage rýchlo stal pevným favoritom s moderným lovcom dravcov, ktorý ponúka širokú škálu produktov najvyššej kvality pre lov s nástrahami. S množstvom mäkkých a tvrdých návnad, prútov, navijakov, oblečenia a batožiny je Fox Rage pripravený na neustály rýchly rast v nasledujúcich rokoch.

  Fox International má dlhú tradíciu postavenú na inovatívnych, vysokokvalitných produktoch, ktoré navrhli rybári pre rybárov, a práve vďaka tomuto étosu bude spoločnosť pokračovať v dodávaní produktov, ktoré naši zákazníci požadujú, a podľa prísnych noriem, ktoré od nich očakávajú. tím tu vo Foxe...

  FOX Digitálna váha

  FOX
  CEI155
  1 ks

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350271490

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Digitálna váha

  FOX Digitálna váha

  129,99 €

  108.33 € bez DPH