Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Carp´R´Us vlasec Total Crossline Cast – Green 0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb
  Carp´R´Us vlasec Total Crossline Cast – Green 0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb

  Carp´R´Us vlasec Total Crossline Cast – Green 0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb

  CRU960023
  30,98 €

  25.82 € bez DPH

  0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb - Total Crossline Cast predstavuje novú generáciu liniek Total Crossline. Tento vysoko viditeľný monofil plne spĺňa náročné požiadavky na ďaleké hody, čo sme potvrdili aj počas Casting Show, kde pre tento vlasec neboli problémom vzdialenosti nad 150 m. Fluo zelená farba je dokonale viditeľná aj za šera alebo v noci vo svetle čelovky.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Total Crossline Cast predstavuje novú generáciu liniek Total Crossline. Tento vysoko viditeľný monofil plne spĺňa náročné požiadavky na ďaleké hody, čo sme potvrdili aj počas Casting Show, kde pre tento vlasec neboli problémom vzdialenosti nad 150 m. Fluo zelená farba je dokonale viditeľná aj za šera alebo v noci vo svetle čelovky.

  Vlasec je zámerne dostupný len v 300m cievkach. Na nahadzovanie vlasca odporúčame používať plytké navijaky. Na plytkej cievke spravidla získate 300 metrov vlasca.  Prípadne na hlbšiu cievku najprv naviňte 300 m vlasca Total Crossline Cast a na koniec naviňte ďalší, lacnejší vlasec. Potom naviňte zostavu tak, aby ste mali vrhací vlasec na vrchu.  Odhodovú šnúru odporúčame meniť raz ročne. Snažte sa mať cievku vždy plnú vlasca. Tým sa zásadne predĺži vaša nahadzovacia vzdialenosť. Na ľahšie nahadzovanie do väčších vzdialeností odporúčame používať Horizon Liquid.

  Vlastnosti výrobku

  K dispozícii vo farbe Hi-Viz Fluo Green

  K dispozícii v dvoch priemeroch - 0,25 mm a 0,35 mm

  balené v dĺžke 300 a 1200 m

  Všetku bižutériu nájdete tu

  Spoločnosť Carp'R'Us, bola založená začiatkom 90 rokov v anglickom Suffolku a prešla počas svojej existencie mnohými zmenami. Jej filozofia, pomáhať kaprárom na ceste za ich sny, však zostala nezmenená. Rovnaká myšlienka je tiež hnacím motorom celého Carp'R'Us, vďaka ktorému prináša na trh inovácie, nové produkty, učí rybárov, ako ich správne používať a pomáha im získať nezabudnuteľné zážitky pri ich používaní.

  V portfóliu značky Carp'R'Us nájdete len produkty najvyššej kvality a vysoká kvalita ide ruka v ruke so skvelými výsledkami. Jedným z najlepších dôkazov je obrovské množstvo uznávaných rybárov, ktorí majú v naše produkty absolútnu dôveru.

  Vysoko kvalitná, kaprárska bižutéria je len polovicou úspechu pri love kaprov! Carp'R'Us už niekoľko rokov spája „to najlepšie s najlepším“. A čo môže byť lepšie ako produkty, ktoré dopomohli k zisku titulu šampiónov World Carp Classic? Carp'R'Us tímy, ktoré blízko spolupracujú so značkou NIKL dosahujú na európskom, závodnom poli pravidelne skvelé výsledky. Stovky obrých kaprov a desiatky vyhraných závodov, v neobyčajnej kombinácii bižutérie Carp'R'Us a produktov NIKL hovoria za všetko!

  Navštívte našu predajňu v areáli Squarebizz hala B v Devínskej Novej Vsi.

  Carp R Us
  CRU960023
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Carp R Us

  Špecifické referencie

  ean13
  8592400868936

  Mohlo by vás zaujať aj

  Carp´R´Us vlasec Total Crossline Cast – Green 0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb

  Carp´R´Us vlasec Total Crossline Cast – Green 0,35mm, 1200m, 9,1kg, 20lb

  30,98 €

  25.82 € bez DPH