Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Olovo Square Pear Inline 1.1oz 30g
  KORDA Olovo Square Pear Inline 1.1oz 30g

  KORDA Olovo Square Pear Inline 1.1oz 30g

  SQPI11
  2,39 €

  1.99 € bez DPH

  KORDA Olovo Square Pear Inline - Vďaka štyrom plochým stranám je pre kapra prakticky nemožné zamotať toto olovo na dne. To znamená, že kapor musí pohnúť celým olovom, takže okamžite pocíti plnú váhu. Kompaktný tvar plus ploché strany a hladké zužovanie robia zo štvorcovej hrušky inline najefektívnejšie inline olovo, aké je dnes k dispozícii. Ak lovíte v extrémne tvrdých dnách, alebo potrebujete zlepšiť efektivitu svojho náväzca. Hranatý hruškový inline je najlepší spôsob, ktorý môžete použiť. Veľká plochá plocha vytvára čo najväčšiu priľnavosť na dne jazera. To vám umožňuje loviť na okrajových miestach a svahoch, na vrchu alebo po stranách plytčín bez strachu, že sa náväzec zrúti. Super kondenzovaný tvar. Úžasné schopnosti zaseknutia. Antirolovací dizajn poskytuje extra priľnavosť. KORDA Olovo Square Pear Inline. 

  2,39 €

  1.99 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Vďaka štyrom plochým stranám je pre kapra prakticky nemožné zamotať toto olovo na dne. To znamená, že kapor musí pohnúť celým olovom, takže okamžite pocíti plnú váhu. Kompaktný tvar plus ploché strany a hladké zužovanie robia zo štvorcovej hrušky inline najefektívnejšie inline olovo, aké je dnes k dispozícii. Ak lovíte v extrémne tvrdých dnách, alebo potrebujete zlepšiť efektivitu svojho náväzca. Hranatý hruškový inline je najlepší spôsob, ktorý môžete použiť. Veľká plochá plocha vytvára čo najväčšiu priľnavosť na dne jazera. To vám umožňuje loviť na okrajových miestach a svahoch, na vrchu alebo po stranách plytčín bez strachu, že sa náväzec zrúti. Super kondenzovaný tvar Square. Úžasné schopnosti zaseknutia. Antirolovací dizajn poskytuje extra priľnavosť.

  Dostupné veľkosti: 1,1 oz, 1,5 oz, 2 oz, 2,5 oz, 3 oz, 3,5 oz, 4 oz, 5 oz.

  SQPI11 Square Pear Inline 1.1oz/31gr
  SQPI15 Square Pear Inline 1.5oz/43gr
  SQPI2 Square Pear Inline 2oz/56gr
  SQPI25 Square Pear Inline 2.5oz/70gr
  SQPI3 Square Pear Inline 3oz/84gr
  SQPI35 Square Pear Inline 3.5oz/100gr
  SQPI4 Square Pear Inline 4oz/112gr
  SQPI5 Square Pear Inline 5 - 140

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA Olovo Square Pear Inline

  KORDA
  SQPI11

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060323804629

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Olovo Square Pear

  KORDA Olovo Square Pear Inline 1.1oz 30g

  2,39 €

  1.99 € bez DPH