Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84g
  KORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84g

  KORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84g

  FPI3
  2,69 €

  2.24 € bez DPH

  Ak lovíte na inline olovo cez tvrdšie dno, potom je to ideálna voľba, pokiaľ nemusíte hádzať dlhú vzdialenosť. Inline Pear má vďaka svojmu rozloženiu hmotnosti skvelé vlastnosti samoháknutia a je tiež jedným z najnenápadnejších vodítok, pretože má taký nízky profil na dne jazera. Je tiež dobrou voľbou pri rybolove na tečúcej vode, pretože jej tvar pomáha držať sa pri dne a na jazerách sa po pristátí nebude kotúľať zo svahu – napríklad pri nahodení tesne na okraj ostrova, kde potrebujete aby zostali tam, kde pristane. Vyznačuje sa maskovacím povlakom a tvrdou plastovou vložkou, ktorá umožňuje polopevné loviť. Dostupné vo veľkostiach 1,1 oz, 1,5 oz, 2 oz, 2,5 oz, 3 oz, 3,5 oz, 4 oz a 5 oz. KORDA Olovo Flat Pear Inline

  Množstvo:
  Na sklade 15 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Ak lovíte na inline olovo cez tvrdšie dno, potom je to ideálna voľba, pokiaľ nemusíte hádzať dlhú cestu. Inline Pear má vďaka svojmu rozloženiu hmotnosti skvelé vlastnosti samoháknutia a je tiež jedným z najnenápadnejších vodítok, pretože má taký nízky profil na dne jazera. Je tiež dobrou voľbou pri rybolove na tečúcej vode, pretože jej tvar pomáha držať sa pri dne a na jazerách sa po pristátí nebude kotúľať zo svahu – napríklad pri nahodení tesne na okraj ostrova, kde potrebujete aby zostali tam, kde pristane. Vyznačuje sa maskovacím povlakom a tvrdou plastovou vložkou, ktorá umožňuje polopevné loviť. Dostupné vo veľkostiach 1,1 oz, 1,5 oz, 2 oz, 2,5 oz, 3 oz, 3,5 oz, 4 oz a 5 oz. KORDA Olovo Flat Pear Inline

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992 a spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh, ale existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na zápasy a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu – od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“ a neskôr nasledoval „Fishing Gurus“; a nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA Olovo Flat Pear Inline

  KORDA
  FPI3
  15 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060461123774

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84gKORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84g

  KORDA Olovo Flat Pear Inline 3oz / 84g

  2,69 €

  2.24 € bez DPH