Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Intelligent Backlead
  KORDA Intelligent Backlead
  KORDA Intelligent Backlead
  KORDA Intelligent Backlead
  KORDA Intelligent Backlead

  KORDA Intelligent Backlead

  KIB025
  7,49 €

  6.24 € bez DPH

  Korda Intelligent Backlead - keď potrebujete pripevniť vlasec ku dnu jazera, rieky alebo kanála od špičky prúta až po náväzec. Či už preto, aby ste sa vyhli vystrašeniu rýb, alebo aby ste sa vysporiadali s lodnou premávkou. Potom je inteligentné zadné olovo ideálnou voľbou. Klip na ňom umožňuje pripevnenie len jednou rukou. Pomáha zaistiť, že skončí na správnom mieste, keď sa nechá voľne skĺznuť po vlasci, vďaka nylonovému krúžku s nízkym trením. Ten tiež pomáha pri indikácii záberu. Ak sa zachytí, ľahko sa uvoľní z hlavného vlasca. Korda Intelligent Backlead sa dodáva vo verziách 0,25 oz, 0,5 oz, 1 oz alebo 1,5 oz, takže sa hodí pre každú situáciu. V každom balení získate tri inteligentné zadné backleady. Korda Intelligent Backlead.

  7,49 €

  6.24 € bez DPH

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Korda Intelligent Backlead - keď potrebujete pripevniť vlasec ku dnu jazera, rieky alebo kanála od špičky prúta až po náväzec. Či už preto, aby ste sa vyhli vystrašeniu rýb, alebo aby ste sa vysporiadali s lodnou premávkou. Potom je inteligentné zadné olovo ideálnou voľbou. Klip na ňom umožňuje pripevnenie len jednou rukou. Pomáha zaistiť, že skončí na správnom mieste, keď sa nechá voľne skĺznuť po vlasci, vďaka nylonovému krúžku s nízkym trením. Ten tiež pomáha pri indikácii záberu. Ak sa zachytí, ľahko sa uvoľní z hlavného vlasca. Korda Intelligent Backlead sa dodáva vo verziách 0,25 oz, 0,5 oz, 1 oz alebo 1,5 oz, takže sa hodí pre každú situáciu. V každom balení získate tri inteligentné zadné backleady - Korda Intelligent Backlead.

  KIB025 Intelligent Backleads  0,25 oz, 7gr - 3 per Pack
  KIB05 Intelligent Backleads  0.5 oz, 14gr - 3 Per Pack
  KIB1 Intelligent Backleads  1 oz, 28gr - 3 Per Pack
  KIB15 Intelligent Backleads  1.5 oz, 42gr - 3 Per Pack

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  KORDA Intelligent Backleads

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KIB025
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062115130

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Intelligent Backlead

  KORDA Intelligent Backlead

  7,49 €

  6.24 € bez DPH