Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo
  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo
  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo
  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo
  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo

  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo

  KDMPG
  11,49 €

  9.57 € bez DPH

  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo posúva tento materiál do úplne iných sfér a posúva kaprárinu opäť smerom dopredu. Rovnako ako pri všetkých ostatných produktoch Korda, aj tu bol kladený dôraz na to, aby konečný produkt len nezapadol medzi produktmi, ktoré má každá firma len preto, aby ich mala. Vývojári chceli prísť s produktom, ktorý bude označovaný ako najlepší zo svojej kategórie. A to sa im podľa všetkého tiež podarilo. U nového plastického olova nie je potrebné ho nijako nahrievať ani pri chladnom počasí. Je perfektne tvárna a práca s ním tým pádom oveľa jednoduchšia. Detaily boli opäť dotiahnuté do konca a tak je k dispozícii variant so štrkovou kamuflážou (vhodné aj do bahna). Svoju montáž tak môžete "pribiť" ku dnu veľmi nenápadne. KORDA Dark Matter Rig Putty alenie obsahuje 25 g plastického olova. Dark Matter.

  11,49 €

  9.57 € bez DPH

  Farba :
  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo posúva tento materiál do úplne iných sfér a posúva kaprárinu opäť smerom dopredu. Rovnako ako pri všetkých ostatných produktoch Korda, aj tu bol kladený dôraz na to, aby konečný produkt len nezapadol medzi produktmi, ktoré má každá firma len preto, aby ich mala. Vývojári chceli prísť s produktom, ktorý bude označovaný ako najlepší zo svojej kategórie. A to sa im podľa všetkého tiež podarilo. U nového plastického olova nie je potrebné ho nijako nahrievať ani pri chladnom počasí. Je perfektne tvárna a práca s ním tým pádom oveľa jednoduchšia. Detaily boli opäť dotiahnuté do konca a tak je k dispozícii variant so štrkovou kamuflážou (vhodné aj do bahna). Svoju montáž tak môžete "pribiť" ku dnu veľmi nenápadne. KORDA Dark Matter Rig Putty alenie obsahuje 25 g plastického olova. Dark Matter.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  FOX
  KDMPG
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062115123

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Dark Matter

  KORDA Dark Matter Rig Putty Plastické olovo

  11,49 €

  9.57 € bez DPH