Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive
  KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive
  KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive

  KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive

  KCL085
  89,95 €

  74.96 € bez DPH

  Korda Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive sú skvele padnúce štýlové nohavice s fleecovou podšívkou pre chladnejšie dni na rybách. Vďaka naozaj poctivej fleecovej podšívke (120 g na 1 m štvorcový) od vrchu až dole Vás zateplené nohavice udržia v teple aj počas mrazivých dní v zime. Vrchný materiál má DWR poťah. Ten odpudzuje vodu. Takže navyše zostanete v suchu i počas miernejšieho dažďa. Nohavice disponujú celkom deviatimi vreckami na drobnosti. Tie sú ale šité tak, aby Vás vôbec nijako neobmedzovali v pohybe. Textília je od výroby napustená repelentom, takže dokáže odpudzovať aj komáre, ktorí si privstanú hneď skoro na jar, alebo vydržia i chladnejšie jesenné počasie. KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive.

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Korda Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive sú skvele padnúce štýlové nohavice s fleecovou podšívkou pre chladnejšie dni na rybách. Korda Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Oliv vďaka naozaj poctivej fleecovej podšívke (120 g na 1 m štvorcový) od vrchu až dole Vás nohavice udržia v teple aj počas mrazivých dní v zime. Vrchný materiál má DWR poťah, ktorý odpudzuje vodu. Takže navyše zostanete v suchu i počas miernejšieho dažďa. Zateplené nohavice disponujú celkom deviatimi vreckami na drobnosti. Tie sú ale šité tak, aby Vás vôbec nijako neobmedzovali v pohybe. Textília je od výroby napustená repelentom. Takže dokáže odpudzovať aj komáre, ktorí si privstanú hneď skoro na jar. Alebo vydržia i chladnejšie jesenné počasie.

  KCL085 Polar Kombats Dark Olive S
  KCL086 Polar Kombats Dark Olive M
  KCL087 Polar Kombats Dark Olive L
  KCL088 Polar Kombats Dark Olive XL
  KCL089 Polar Kombats Dark Olive XXL
  KCL090 Polar Kombats Dark Olive XXXL

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Korda Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Oliv

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  Katran Fishing Line
  KCL085

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062117639

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Zateplené Nohavice Polar

  KORDA Zateplené Nohavice Polar Kombats Dark Olive

  89,95 €

  74.96 € bez DPH