Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC
  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  PA14000XSC
  449,95 €

  374.96 € bez DPH

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC - Názov Power Aero XTC/XSC určite plne zodpovedá svojmu menu. Tento Japonský navijak, doslova po okraj naplnený najpokročilejšou technológiou sa vyznačuje dokonalým dizajnom a spracovaním. Vďaka najnovším technológiám, vrátane systému Infinity Drive a elegantnému dvojfarebnému finišu, je Power Aero vizuálne ohromujúci a výkonnostne neprekonateľný model svojej kategórie. Power Aero je synonymom navijaku pre skutočných rybárov. 

  449,95 €

  374.96 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC - Názov Power Aero XTC/XSC určite plne zodpovedá svojmu menu. Tento Japonský navijak, doslova po okraj naplnený najpokročilejšou technológiou sa vyznačuje dokonalým dizajnom a spracovaním. Vďaka najnovším technológiám, vrátane systému Infinity Drive a elegantnému dvojfarebnému finišu, je Power Aero vizuálne ohromujúci a výkonnostne neprekonateľný model svojej kategórie. Power Aero je synonymom navijaku pre skutočných rybárov. Od svojho uvedenia na trh si získal obrovskú popularitu a dôveru mnohých tisícov rybárov po celej Európe. V skutočnosti existuje veľká skupina rybárov, ktorí uprednostňujú tento model aj pred vlajkovou loďou, navijakom Aero Technium Mgs. Pri jeho používaní okamžite spoznáte originálnu hladkosť chodu, a aj pri extrémnom zaťažení, budete ohromení tým, ako najnovšia technológia Infinity Drive spolupracuje s HAGANE a X-SHIP prevodmi tak, aby vytvorili pozoruhodne ľahší pocit pri navíjaní.

  Vďaka technológiám, ako sú HAGANE GEAR, za studena lisované telo HAGANE BODY, X-SHIP, dokonalé zjemnenie chodu Infinity Drive a Silent Drive, ale aj technológiu X-Protect je nové Power Aero navrhnuté tak aby spĺňalo najvyššie štandardy kvality. Pridaním technológie Parallel Body sa podarilo predĺžiť reálnu dosiahnuteľnú vzdialenosť a presnosť nahodenia tým, že eliminuje kontakt vlasca s blankom prútu počas nahadzovania. Hladké odvíjanie vlasca z cievky je ďalej dosiahnuté uložením vlasca pomocou oscilácie Super Slow 5, kombinovanej s AR-C cievkou a technológiou Rigid Cast. Vďaka pokročilej, takmer okamžitej brzde Hi-Speed drag môžete hravo prepínať z povolenej cievky do bojového módu jednoduchým pootočením brzdnej matice, alebo veľmi rýchlo pritiahnuť brzdu tesne pred nahodením. Navijaky Power Aero sú dodávané s dvoma cievkami a sadami redukcií. Power Aero jednoducho zvládne čokoľvek s absolútnym prehľadom. Zažite najpopulárnejší big pit kaprový navijak na trhu na vlastnej koži! Zažite silu Power Aero a technológií Shimano Aj vy.

  Jeden z najpopulárnejších Big-Pit navijakov Shimano, navrhnutý na dosiahnutie bezchybnej dokonalosti.

  Technológia HAGANE Gear, X-SHIP, Infinity Drive a Silent Drive pre dokonalý výkon a plynulosť chodu v každej situácii.

  Systém X-Protect zabraňujúci vniknutiu vody do vnútorných častí navijaka bez zníženia odporu pri navíjaní.

  Kompaktné telo v porovnaní s veľkosťou cievky vytvára elegantný profil.

  Paralelné telo v spojení s osciláciou Super Slow 5 a Rigid Cast technológiou zvyšujú výkon pri nahadzovaní.

  Brzda Hi-Speed drag umožňuje takmer okamžitú zmenu z voľného behu cievky do zdolávacieho režimu.

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  Veľkosť cievky: 140

  Počet ložísk: 8

  Prevod: 4,3:1

  Kapacita: 0,35mm/550m

  Náhradná cievka: Áno

  Návin na jedno otočenie kľučky: 103cm

  Hmotnosť: 500gr

  Voľnobežná brzda: Nie

  Brzdná sila: 20kg

  SHIMANO Fishing | EN (shimano-eu.com)

  Prečo máš rád rybolov? Na túto otázku budú tisíce odpovedí. Odroda rýb sa líši od sezóny k sezóne a od regiónu k regiónu. Ľudia v rôznych regiónoch si pravdepodobne vychutnajú rybolov rôznymi spôsobmi. Niektorí ľudia hovoria, že rybolov je šport, iní zase, že je to zábava. Iní hovoria, že je to veda, zatiaľ čo iní hovoria, že je to prostriedok, ako sa vštepiť hlboko do lona matky prírody. Prítomnosť toľkých pohľadov naznačuje, že rybolov má hlboký význam, ktorý umožňuje rôzne interpretácie. Bez ohľadu na to, ako definujete rybolov, obohacuje každodenný život rybárov a robí ich šťastnými. Rybolov bol námetom mnohých literárnych diel, vrátane beletrie, dokumentárnych filmov a vedeckých dokumentov. S cieľom podporiť existujúcu kultúru rybolovu a vytvoriť novú kultúru rybolovu sa spoločnosť Shimano zaviazala k rôznym aktivitám, ktoré prinášajú potešenie z rybolovu.

  Všetky navijaky v ponuke nájdete TU

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  SHIMANO
  PA14000XSC
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  SHIMANO

  Špecifické referencie

  ean13
  0022255274456

  Mohlo by vás zaujať aj

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  SHIMANO POWER AERO 14000 XSC

  449,95 €

  374.96 € bez DPH