Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  SHIMANO AERLEX 10000 XSB
  SHIMANO AERLEX 10000 XSB

  SHIMANO AERLEX 10000 XSB

  ALX10000XSB
  114,95 €

  95.79 € bez DPH

  Model Aerlex XTB (čierny) a XSB (strieborný) veľkosti 10000 ponúka výnimočnú hodnotu pre rybárov, ktorí chcú veľký navijak s potenciálom ďalekého nahadzovania.

  114,95 €

  95.79 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  SHIMANO AERLEX 10000 XSB

  Nový rad Aerlex s novým kozmetickým dizajnom bol navrhnutý pre náročnú prácu. Či už ide o lov kaprov alebo surfovanie. vďaka technológii Aero Wrapp II, 2-rýchlostnej oscilácii a cievke AR-C dokážu vytvoriť vynikajúce nahadzovacie schopnosti. Verzia Spod s pomerom 5,3:1 a masívnym 115 cm návinom dokáže skutočne odľahčiť všetky spoddingové aktivity.

  Model Aerlex XTB (čierny) a XSB (strieborný) veľkosti 10000 ponúka výnimočnú hodnotu pre rybárov, ktorí chcú veľký navijak s potenciálom ďalekého nahadzovania. Či už na lov kaprov, alebo surfovanie. Aj keď nie je taký sofistikovaný ako drahšie navijaky Shimano na dlhé vzdialenosti, Aerlex je obdivuhodný všestranný výkon. Ponúka výnimočnú hodnotu, Aerlex XTB/XSB je skvelý navijak, ak ste nováčik v love na dlhé vzdialenosti alebo chcete druhý navijak na lov kaprov alebo surfovanie.

  Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, si môžete byť istí, že vysoká kvalita spracovania spojená so spoločnosťou Shimano v kombinácii s dvoma guľôčkovými ložiskami z nehrdzavejúcej ocele a ďalším valčekovým ložiskom poskytne vynikajúci výkon v širokom spektre štýlov rybolovu na stredné a dlhé vzdialenosti. $ Aj keď model Aerlex nie je taký veľký ako špecializované navijaky na dlhé vzdialenosti s veľkosťou 14000, veľkosť 10000 je určite dostatočne veľká na to, aby sa dal klasifikovať ako navijak na dlhé vzdialenosti. To je umocnené tým, že je vybavený ovinutím vlasca Aero Wrap a cievkou AR-C, ktoré pomáhajú zvyšovať výkon pri nahadzovaní. Pri používaní majú verzie XTB a XSB výkonný prevodový pomer 4,6:1, ktorý na jedno otočenie kľučky navíja 100 cm vlasca. S menšou cievkou veľkosti 10000, výberom kozmetiky (XTB/XSB) a výkonom, ktorého je Shimano synonymom.

  Tento navijak určite vie, ako vyniknúť z davu.S cenou priateľskou k rozpočtu sa navijak Aerlex stal obľúbeným modelom pre rybárov, ktorí chcú stredne veľký až veľký navijak, s ktorým sa pohodlne nahadzuje na veľké vzdialenosti. Zároveň je vhodný do menších, intímnych vôd. Navijak Aerlex má aj špeciálnu cievku Spod, ktorá umožňuje rybárom mať kompletnú zodpovedajúcu zostavu. To je dôležitý aspekt pre tých, ktorí oceňujú jemné detaily v rámci svojej zostavy. Doplnený vyšším prevodovým pomerom na rýchle navíjanie a početnými klipmi na vlasec na označenie rôznych miest, Aerlex Spod udiera do všetkých správnych tónov a prevyšuje svoju cenu.

  SHIMANO Fishing | EN (shimano-eu.com)

  Viac navijakov z našej ponuky nájdete tu

  SHIMANO
  ALX10000XSB

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  SHIMANO

  Špecifické referencie

  ean13
  0022255209571

  Mohlo by vás zaujať aj

  SHIMANO AERLEX 10000 XSB

  SHIMANO AERLEX 10000 XSB

  114,95 €

  95.79 € bez DPH