Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m
  Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m

  Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m

  CRU301345
  19,57 €

  16.31 € bez DPH

  45lb Soft-X olive green - Návazcová pletenka je silne potápivá a skvele kopíruje dno. Soft-X je spletená z niekoľkých druhov materiálov a tím získává neuvěřitelnou pevnost a odolnosť. Využijete ji při nejrůznějších druhech návazců, je ideálny pre kombinované návazce alebo pre výrobu boilies vlasov. Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m

  19,57 €

  16.31 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Absolútna mäkkosť a poddajnosť je to prvé, čím si vás Soft-X okamžite získa.

  Návazcová pletenka je silne potápivá a skvele kopíruje dno. Soft-X je spletená z niekoľkých druhov materiálov a tím získává neuvěřitelnou pevnost a odolnosť. Využijete ji při nejrůznějších druhech návazců, je ideálny pre kombinované návazce alebo pre výrobu boilies vlasov.

  Vďaka svojej mäkkosti doporučujeme vždy voľný koniec šnúrky dvakrát pretiahnuť očkom háčku alebo obratlíka a následne pokračovať vo viazaní uzlu.

  Vlastnosti produktu

  absolútne mäkká

  silno potápivá

  skvele kopíruje dno

  spletená z niekoľkých druhov materiálov, vďaka čomu je veľmi pevná a odolná

  Technické špecifikácie

  Návin: 20 m

  Priemer: 0,23 / 0,30 / 0,40 mm

  Nosnosť: 15 lb (6,8 kg) / 25 lb (11,4 kg) / 45 lb (20,4 kg)

  Barva: olivově zelená

  Všetku bižutériu nájdete tu

  Spoločnosť Carp'R'Us, bola založená začiatkom 90 rokov v anglickom Suffolku a prešla počas svojej existencie mnohými zmenami. Jej filozofia, pomáhať kaprárom na ceste za ich sny, však zostala nezmenená. Rovnaká myšlienka je tiež hnacím motorom celého Carp'R'Us, vďaka ktorému prináša na trh inovácie, nové produkty, učí rybárov, ako ich správne používať a pomáha im získať nezabudnuteľné zážitky pri ich používaní.

  V portfóliu značky Carp'R'Us nájdete len produkty najvyššej kvality a vysoká kvalita ide ruka v ruke so skvelými výsledkami. Jedným z najlepších dôkazov je obrovské množstvo uznávaných rybárov, ktorí majú v naše produkty absolútnu dôveru.

  Vysoko kvalitná, kaprárska bižutéria je len polovicou úspechu pri love kaprov! Carp'R'Us už niekoľko rokov spája „to najlepšie s najlepším“. A čo môže byť lepšie ako produkty, ktoré dopomohli k zisku titulu šampiónov World Carp Classic? Carp'R'Us tímy, ktoré blízko spolupracujú so značkou NIKL dosahujú na európskom, závodnom poli pravidelne skvelé výsledky. Stovky obrých kaprov a desiatky vyhraných závodov, v neobyčajnej kombinácii bižutérie Carp'R'Us a produktov NIKL hovoria za všetko!

  Carp R Us
  CRU301345

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Carp R Us

  Špecifické referencie

  ean13
  8592400001708

  Mohlo by vás zaujať aj

  Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m

  Carp´R´Us Nadväzcová šnúrka 45lb Soft-X olive green 20m

  19,57 €

  16.31 € bez DPH