Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm
  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm

  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm

  VPPS45-2
  7,50 €

  6.25 € bez DPH

  Mega pelety s priemerom 45 mm, ktoré vyriešili problém ako dostať drobný partikel ďaleko od brehu!

  BALENIE - 2,5 kg 10 kg 20 kg

  Pelety s rýchlym rozpadom cca 5-15 minút!

  Video recenziu nájdete nižšie, v "Popis výrobku". Vynikajúce krmivo na závody!

  Obsahuje: 18 druhov vnadiacich zložiek, z toho je 9 druhov drvených, toustovaných, alebo extrudovaných partiklov: Toustovaná kukurica, pšenica, jačmeň a hrach. Extrudovaná sója, vika, extrudované pšeno, ľan, pohánka. Rybiu múčku, mäsovú múčku, kukuričné a pšeničné klíčky, kŕmne kvasnice, srvátku, melasu, repný cukor.

  Charakteristika: Tieto vnadiace pelety nemajú stredovú dierku a sú určené pre veľmi rýchle vnadenie drobným partikom na veľkú vzdialenosť, bez zaváženia. Pelety sú žltohnedej po použitých surovinách, s farebnými kusmi partiklov.

  Sme prví a v súčasnosti stále jedinými výrobcami na českom trhu, ktorí ponúkajú kŕmne partikelové pelety v takom veľkom priemere a s takým rýchlym rozpadom.

  Na fotografiách č.3 - 5 je zachytený priebeh rozpadu po minútach! Partiklové pelety najprv používali naše závodné tímy, až neskôr boli uvoľnené do výroby pre širokú verejnosť pre svoju úžasnú praktickosť a funkciu.

  Možnosti použitia: Pre rýchle chytanie, napr. na závodoch. Voľný varený partikel je síce vynikajúci návnada, ale ako ho dostať tak ďaleko od brehu, keď zaváženie treba zakázané a kŕmne gule tak švihom rozpadajú vo vzduchu? Navyše je často na niektorých lokalitách aj kŕmenie voľným partiklom zakázané, ale pelety sú súčasne povolené.

  A to práve riešia naše Partiklové pelety XXL 45 mm, ktoré sú veľké a ťažké, obsahujú každá cca 200 - 250 g surovín, sú dostatočne pevné na hádzanie a vo vode sa do max. 5 - 15 minút rozpadnú. Tak dostanete veľa partiklu rýchlo, ľahko a na určené miesto, kedykoľvek budete potrebovať. Po dopade na dno sa rýchlo rozpadnú a vytvoria kôpky partiklov. Navyše niektoré suroviny vzlínať k hladine, a po chvíli opäť klesajú ku dnu.

  Priemer 45 mm je vhodný na hádzanie kŕmnou lopatkou na dlhé tyče, do cca 60 - 70 m, spombou do cca 80 - 90 m, alebo krátko aj ručne - do cca 20 - 40 m.

  Balenie :
  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Skladovanie a spotreba: Partiklové pelety sú síce dosušované umelým teplom, ale napriek tomu môžu obsahovať viac vlhkosti, vzlínajúcej od stredu peliet. Preto je nutné skladovať pelety navoľno, najlepšie nepravidelne rozložené (nasypané) v ovocí a zeleninu a tú potrebujete umiestniť do takej miestnosti, vhodné do prievanu. Tak budú pelety "dýchať", dosušovať sa a nesplesnivý.

  Môžu byť skladované aj v rašlových (sieťovaných) vreciach, v ktorých ich zasielame. Uložené na ležato na palete, alebo kartóne. Nie však priamo na betóne, dlažbe a i. Potom je nutné s nimi raz žiť pohnúť a pooto s vrecom, aby neležali stále rovnako na seba. V žiadnom prípade neskladujte tieto pelety v PVC obaloch, alebo inak nepriedušne uzavreté - ľahko sa zaparí a splesniví!

  Spotrebujete partiklové pelety najlepšie do 6 mesiacov od zakúpenia. Správne skladované vydržia síce oveľa dlhšie, ale každá surovina časom svoje pachové aj chuťové vlastnosti a je potom pre ryby menej atraktívna.

  Upozornenie: Po dopade vody môže dopadnúť pár sekúnd plávať - cca 2 - 4 sek., ale rýchlo sa ponorí, akonáhle nasaje vodu a vytlačí vzduch medzi semenami. Pri transporte dôjde k odrolu z hrán peliet. Tento drol sa potom dá využiť ako príklad do krmítkov, alebo method mixov.

  Test rozpadu partiklových pelet 45mm - Krmiva Hulín

  Krmiva Hulín
  VPPS45-2
  4 Položky

  Špecifické referencie

  Vnadiace pelety XXL - PARTIKLOVÁ ZMES - 45 mm

  7,50 €

  6.25 € bez DPH