Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Varený partikel - Mix Naturál
  Varený partikel - Mix Naturál

  Varený partikel - Mix Naturál

  VPMN-1
  14,00 €

  11.67 € bez DPH

  Varená zmes partiklov, bez konzervantov, bez nálevu - len semená !

  Vynikajúci pre priame vnadenie, alebo ako prísada !

  Vhodné aj do PVA !

  BALENIE - 5KG

  Obsahuje: Celé zrná kukurice, pšenice, repky, zeleného hrášku, bielych fazuliek, polovičiek arašidov, pohánky, konope, bielej a červenej ryže, bez akejkoľvek pridanej príchute, len v prírodnom stave.

  Charakteristika: Ide o tepelne upravené - varené (pri 100 °C) celé zrná partiklov bez akejkoľvek pridanej príchute, len v prírodnom stave. Zmes má príjemnú vôňu po varených partikloch s pozadiam orechov.

  Takto upravená surovina má vysokú kŕmnu a predovšetkým vnadiacu hodnotu, pretože dôjde k zmazovateniu škrobu - rozloží sa obal škrobového zrna. Zrná sú potom veľmi dobre stráviteľné a vo vode rýchlo a ľahko vypúšťajú svoje prirodzené aromatické látky, ako klasické, neupravené zrno, a to vďaka narušeniu bunkových stien vysokou teplotou pri varení.

  Náš partiklový mix nie je v náleve, takže kupujete len semená a nie vodu!

  Možnosti použitia: Varený partikel Naturál je výbornou prímesou do krmítkových zmesí, alebo method mixov. Urobí v nich hrubú štruktúru, zároveň ich spojí do hutných gulí, ktoré sa vo vode dobre rozrastajú. Dá sa použiť aj na priame vnadenie, alebo do PVA, ktoré nerozpúšťa. Výborné na závody, alebo pre masívne kŕmenie.

  Dobrý tip: Zalejte varený partikel tekutou potravou, dobre premiešajte a nechajte aspoň 24 hodín odležať. Potom presypte niektorú z krmítkových zmesí, opäť dobre premiešajte až vznikne tuhá zmes, ktorú použite buď na kŕmne gule, alebo do kŕmidiel. Získate vynikajúcu kŕmnu kombináciu tých najlepších surovín, na ktoré ryby rýchlo reagujú.

  14,00 €

  11.67 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Skladovanie a spotreba: Náš varený partikel Naturál je prirodzene konzervovaný a neobsahuje žiadne chemické konzervanty. Uchovávajte ho v dobre uzavretých PVC obaloch av chlade. Po dlhšiu dobu najlepšie do 12 ° C (cca 6 mesiacov). Do 20 ° C - krátkodobo (cca 1 - 2 mesiace). Po otvorení spotrebujte do cca 2 - 3 týždňov - záleží na podmienkach skladovania, teplote, znečistení pri naberaní, atď. (alebo zamrazte). Zabráňte priamemu slnečnému svitu na partikel.

  Spotrebujte najlepšie do konca rybárskej sezóny, inak odporúčam cca do 6 mesiacov, pri správnom skladovaní. Pre dlhodobé skladovanie, viac ako pol roka, možno zamraziť, potom vydrží relatívne neobmedzene.

  Krmiva Hulín
  VPMN-1
  2 Položky

  Špecifické referencie

  Varený partikel - Mix Naturál

  Varený partikel - Mix Naturál

  14,00 €

  11.67 € bez DPH