Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Varený partikel - Konope Naturál
  Varený partikel - Konope Naturál

  Varený partikel - Konope Naturál

  5,00 €

  4.17 € bez DPH

  Naklíčený jednodruhový partikel, bez chem. konzervantov a nálevu - len semená !

  ! Vynikajúci pre priame vnadenie, alebo ako prísada !

  Vhodné aj do PVA !

  BALENIE - 1 KG

  Charakteristika: U nami ponúkaného mokrého partiklu Konope siateho nejde o klasický varený partikel, ale o namočené a mierne naklíčené celé zrná konope siateho. Nestráca tak varením na prirodzenej vôni a chuti. To naopak ponúka rozklíčením semien. Konope je bez prídavku iných partiklov a bez ochutenia arómami. Takto upravená surovina má prirodzenú, vysokú kŕmnu a predovšetkým vnadiacu hodnotu, pretože nedôjde k vylúhovaniu oleja a aromatických látok z konopných semien.

  Naše naklíčené konope nie je v náleve, takže kupujete len semená a nie vodu!

  Možnosti použitia: Mierne naklíčené konope je výbornou prímesou do krmítkových zmesí alebo method mixov. Urobí v nich hrubú štruktúru a vo vode sa potom zmes dobre rozpadá.

  Naklíčené konope kapry aj amuri zbožňujú a preto aj intenzívne vyhľadávajú, akonáhle ucítia jeho pach vo vode. Dá sa použiť na priame vnadenie raketou alebo do PVA, ktoré nerozpúšťa. Výborné na závody pre masívne kŕmenie.

  5,00 €

  4.17 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Spotrebujte najlepšie do konca rybárskej sezóny, inak odporúčam cca do 6 mesiacov, pri správnom skladovaní. Pre dlhodobé skladovanie, viac ako pol roka, možno zamraziť, potom vydrží relatívne neobmedzene.

  Dobrá rada: Pokiaľ vám začne v teple náhodou partikel kvasiť, nevyhadzujte ho, pre ryby nie je skazený. Kvasené kŕmne suroviny priťahujú ryby ešte viac ako čerstvé. Skrmte ho však pri najbližšej príležitosti rybám.

  Krmiva Hulín
  5 Položky

  Špecifické referencie

  Varený partikel - Konope Naturál

  5,00 €

  4.17 € bez DPH