Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Method Mix Global Garlic 1,8kg
  STARBAITS Method Mix Global Garlic 1,8kg

  STARBAITS Method Mix Global Garlic 1,8kg

  61721
  6,50 €

  5.42 € bez DPH

  Starbaits Method Mix Global je hrubé sladké kŕmenie určené špeciálne na lov kaprov. Obsahuje pomleté sušienky, zmes korenia, múčok a sladidiel, rýchlo rozpustné proteíny a celý rad drvených a tepelne upravených semien vrátane lákavých arašidov alebo repky. Tie sú doplnené o neodolateľné kúsky praženej kukurice. Vďaka svojej prenikavej vôni a farbe láka toto kŕmenie kapry z veľkej vzdialenosti. Method Mix Global možno použiť do akéhokoľvek typu kŕmidla aj na bežné vnadenie. Udržia kapry na zakŕmenom mieste po dlhú dobu. Starbaits Method Mix Global je určený na celoročné použitie. Vhodné pre všetky typy stojatých alebo tečúcich vôd.

  6,50 €

  5.42 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 8 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Starbaits Method Mix Global je hrubé sladké kŕmenie určené špeciálne na lov kaprov. Obsahuje pomleté sušienky, zmes korenia, múčok a sladidiel, rýchlo rozpustné proteíny a celý rad drvených a tepelne upravených semien vrátane lákavých arašidov alebo repky. Tie sú doplnené o neodolateľné kúsky praženej kukurice. Vďaka svojej prenikavej vôni a farbe láka toto kŕmenie kapry z veľkej vzdialenosti. Method Mix Global možno použiť do akéhokoľvek typu kŕmidla aj na bežné vnadenie. Udržia kapry na zakŕmenom mieste po dlhú dobu. Starbaits Method Mix Global je určený na celoročné použitie. Vhodné pre všetky typy stojatých alebo tečúcich vôd.

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky.

  Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits
  61721
  8 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830617219

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Method Mix Global

  STARBAITS Method Mix Global Garlic 1,8kg

  6,50 €

  5.42 € bez DPH