Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill 2kg
  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill 2kg

  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill 2kg

  64218
  26,90 €

  22.42 € bez DPH

  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill bola pôvodne vyvinutá špeciálne pre anglický trh hlavne na krátke výpravy a rýchly závodný rybolov. Vďaka týmto vlastnostiam si však čoskoro získala enormnú slávu v celej Európe. Boilies Probiotic Scopex & Krill je kombináciou svetoznámej krémovej arómy SCOPEX s vysokou sladkosťou a luxusných krillových surovín. Scopex aróma sa vyznačuje rýchlou a hlavne 100% rozpustnosťou ako v teplej, tak aj chladnej vode a vytvára okamžitú a mimoriadne sladkú pachovú stopu vo vodnom stĺpci. Prírodné krillové výťažky a extrakty sú vyhľadávanou pochúťkou všetkých kaprov. Navyše unikátny kontrast pálivého korenia a sladkej chuti stimuluje kaprí apetít a ryby je možné tak dlhú dobu udržať na kŕmnom mieste.

  26,90 €

  22.42 € bez DPH

  Priemer :
  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill bola pôvodne vyvinutá špeciálne pre anglický trh hlavne na krátke výpravy a rýchly závodný rybolov. Vďaka týmto vlastnostiam si však čoskoro získala enormnú slávu v celej Európe. Boilies Probiotic Scopex & Krill je kombináciou svetoznámej krémovej arómy SCOPEX s vysokou sladkosťou a luxusných krillových surovín. Scopex aróma sa vyznačuje rýchlou a hlavne 100% rozpustnosťou ako v teplej, tak aj chladnej vode a vytvára okamžitú a mimoriadne sladkú pachovú stopu vo vodnom stĺpci. Prírodné krillové výťažky a extrakty sú vyhľadávanou pochúťkou všetkých kaprov. Navyše unikátny kontrast pálivého korenia a sladkej chuti stimuluje kaprí apetít a ryby je možné tak dlhú dobu udržať na kŕmnom mieste. STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill.

  Zloženie boilies: sladká, krémová aróma SCOPEX. Práškový extrakt z krillu. Tekutý krillový výťažok. Zmes pálivého korenia. Sladká chuť.

  Obdobie: celoročný rybolov.

  Vnadenie: možnosť masívneho vnadenia.

  Selektivita rýb: univerzálna nástraha na veľké aj menšie kapry.

  Rýchlosť nástrahy: ideálna na kratšie a stredné výpravy.

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits.

  Starbaits
  64218
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830642181

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex

  STARBAITS Boilies Probiotic Scopex Krill 2kg

  26,90 €

  22.42 € bez DPH