Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Boilie Probiotic Ginger Squid 20mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Probiotic Ginger Squid 20mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Probiotic Ginger Squid 20mm 2,5kg

  79271
  23,77 €
  33,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  19.80 € bez DPH

  Zázvor, s jeho jemne pálivou chuťou, podporuje kaprí apetít a priaznivo pôsobí na rybiu vitalitu, čo priťahuje najmä veľké a staršie ryby. Vďaka vysokému podielu ingrediencií z kalmára sa toto boilies výrazne odlišuje od bežných rybích nástrah.

  23,77 €
  33,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  19.80 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  PRE GINGER SQUID (zázvor a kalmár)

  Séria PROBIOTIC boilies bola pôvodne vyvinutá špeciálne pre anglický trh hlavne na krátke výpravy a rýchly pretekársky rybolov. Vďaka týmto vlastnostiam si však čoskoro získala enormný úspech v celej Európe. Zázvor, s jeho jemne pálivou chuťou, podporuje kaprí apetít a priaznivo pôsobí na rybiu vitalitu, čo priťahuje najmä veľké a staršie ryby. Vďaka vysokému podielu ingrediencií z kalmára sa toto boilies výrazne odlišuje od bežných rybích nástrah.

  Zloženie:

  -  múčka z kalmárov, extrakty z kalmárov a vodných živočíchov

  -  zázvorový olej a múčka

  -  pečeňový prášok, betaín a kvasnice

  Obdobie:

  celoročný rybolov (chladná aj teplá voda)

  Vnadenie:

  - stredne masívne vnadenie

  Selektivita rýb:

  - nástraha zameraná na veľkých a opatrných kaprov

  Rýchlosť nástrahy:

  - rýchla nástraha na kratšie výpravy

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky. Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits
  79271
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830792718

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Boilie Probiotic Ginger Squid 20mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Probiotic Ginger Squid 20mm 2,5kg

  23,77 €
  33,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  19.80 € bez DPH