Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg

  78380
  36,95 €

  30.79 € bez DPH

  HOLD UP je zmesou frementovaného (kvaseného) krevetového mäsa v kombinácii so živočíšnymi zložkami s extrémne silnou pachovou stopou. Po dopade do vody boilies okamžite uvoľňuje atraktačné látky. Rýchlo láka najmä veľkých kaprov aj z veľkej vzdialenosti. Fermentované ingrediencie navyše výrazne urýchľujú stráviteľnosť boilies (ryba sa nepresýti). Preto Hold Up odporúčame aj na masívne kŕmenie.

  36,95 €

  30.79 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  HOLD UP Fermented Shrimp (Fermentovaná kreveta)

  Všetky receptúry série CONCEPT obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov. HOLD UP je zmesou frementovaného (kvaseného) krevetového mäsa v kombinácii so živočíšnymi zložkami s extrémne silnou pachovou stopou. Po dopade do vody boilies okamžite uvoľňuje atraktačné látky a rýchlo láka najmä veľkých kaprov aj z veľkej vzdialenosti. Fermentované ingrediencie navyše výrazne urýchľujú stráviteľnosť boilies (ryba sa nepresýti). Preto Hold Up odporúčame aj na masívne kŕmenie.

  Zloženie:

  - fermentovaná (kvasená) pasta z kreviet

  - predtrávené rybie múčky

  - výťažky z vodných živočíchov

  - rýchlo rozpustný pečeňový prášok

  Obdobie:

  - celoročný rybolov (výborne funguje v chladnej vode)

  Vnadenie:

  - možnosť masívneho vnadenia

  Selektivita rýb:

  - veľký kapor

  Rýchlosť nástrahy:

  - vhodné na krátke aj dlhé výpravy

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky. Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits patrí k najväčším európskym výrobcom boilies, jej produkcia je viac ako tisíc ton ročne. Nástrahy ako Hot Demon, SK30, či Probiotic Red One sa stali fenoménom medzi nástrahami a udržujú si už dlhé roky vysoký kredit medzi rybármi.

  Neustály vývoj rybárskeho vybavenia priniesol v tomto roku veľmi zaujímavú novú sériu bivakov, čomu sa určite potešili mnohí priaznivci tejto značky.

  Značka Starbaits je v súčasnosti jedným z popredných predstaviteľov európskej kaprárskej scény. Jej výnimočné nástrahy prinášajú rybárom každoročne množstvo úžasných úlovkov a úspešných umiestnení na rôznych pretekoch. Už teraz vieme povedať, že budúci rok sa bude niesť predovšetkým vo výraznejšom rozšírení produktov v oblasti nástrah a návnad, ktoré v portfóliu značky Starbaits absentovali. Pribudnú nové zaujímavé príchute, rozšíri sa ponuka o nové produkty v jednotlivých radách či už je to Concept, Probiotic alebo Grab and Go. S produktami Starbaits je lov kaprov skutočným zážitkom.

  Starbaits
  78380

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830783808

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Concept Hold Up Fermented Shrimp 14mm 2,5kg

  36,95 €

  30.79 € bez DPH