Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  NIKL Boilies v dipe Strawberry
  NIKL Boilies v dipe Strawberry

  NIKL Boilies v dipe Strawberry

  2001883
  7,00 €

  5.83 € bez DPH

  NIKL Boilies v dipe Strawberry - Silne nadipované a atraktívne boilies na okamžité použitie. Na základe priania mnohých našich zákazníkov sme do ponuky zaradili dipované boilies. Zobrali sme naše osvedčené druhy boilies, ku každému vyvinuli patričný dip, a tak vznikla ideálna voľba pre tých rybárov, ktorí chodia k vode na krátke vychádzky. A chcú veľmi atraktívnu nástrahu, tak aby docielili rýchly záber. NIKL Boilies v dipe balenie obsahuje mix boilies s priemerom 18 a 20 mm.

  7,00 €

  5.83 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  NIKL Boilies v dipe Strawberry - Silne nadipované a atraktívne boilies na okamžité použitie. Na základe priania mnohých našich zákazníkov sme do ponuky zaradili dipované boilies. Zobrali sme naše osvedčené druhy boilies, ku každému vyvinuli patričný dip, a tak vznikla ideálna voľba pre tých rybárov, ktorí chodia k vode na krátke vychádzky. A chcú veľmi atraktívnu nástrahu, tak aby docielili rýchly záber. Balenie obsahuje mix boilies s priemerom 18 a 20 mm. 

  Ponúkame bolies v príchutiach: Crab, Devill Krill, Food Signal, Giga Squid, Gigantica, Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Scopex & Squid a Strawberry.

  Všetko krmivo nájdete TU

  Karel Nikl s.r.o.

  Firma Nikl a jej majiteľ Karel Nikl je pre mnohých rybárov naozajstný pojem v love kapitálnych kaprov. Svoje dlhoročné skúsenosti prenáša do výroby svojich produktov pod rovnomennou značkou. Karel Nikl je český predajca kvalitných výrobkov pre kaprárov. U produktov Karel Nikl máte vždy záruku, že sa jedná o výrobky najvyššej kvality. Pred uvedením na trh sú všetky výrobky testované tímom skúsených kaprárov.

  NIKL
  2001883
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  NIKL

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  NIKL Boilies

  NIKL Boilies v dipe Strawberry

  7,00 €

  5.83 € bez DPH