Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  MONDIAL-F Powermix Kapor Strawberry 1kg
  MONDIAL-F Powermix Kapor Strawberry 1kg

  MONDIAL-F Powermix Kapor Strawberry 1kg

  48616
  3,00 €

  2.50 € bez DPH

  MONDIAL-F Powermix Kapor - Hrubé sladké kŕmenie s príchuťou jahody určené na kapry a veľké ryby. Obsahuje mletý partikel, sladké sušienky, arašidy a ďalšie zložky lákavé pre kapry. Atraktivita MONDIAL-F Powermix Kapor bola ešte zvýšená pridaním farebných kúskov anglických vločiek. MONDIAL-F Powermix Kapor  je ideálne ako do krmítka, tak i pre zakrmovanie rukami alebo prakom. Vhodné na celoročné použitie. MONDIAL-F Powermix Kapor je v príchuti JAHODA.

  3,00 €

  2.50 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 10 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  MONDIAL-F Powermix Kapor - Hrubé sladké kŕmenie s príchuťou jahody určené na kapry a veľké ryby. Powermix obsahuje mletý partikel, sladké sušienky, arašidy a ďalšie zložky lákavé pre kapry. Atraktivita MONDIAL-F Powermix Kapor bola ešte zvýšená pridaním farebných kúskov anglických vločiek. MONDIAL-F Powermix Kapor  je ideálne ako do krmítka, tak i pre zakrmovanie rukami alebo prakom. Vhodné na celoročné použitie. Cielená ryba je kapor. MONDIAL-F Powermix Kapor je v príchuti JAHODA. 

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Mondial-F patrí pod SENSAS.

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky.

  Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Mondial-F
  48616
  10 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Mondial-F

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830486167

  Mohlo by vás zaujať aj

  MONDIAL-F Powermix Kapor

  MONDIAL-F Powermix Kapor Strawberry 1kg

  3,00 €

  2.50 € bez DPH