Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  F-Baits Dropper Tuna Tuniak
  F-Baits Dropper Tuna Tuniak

  F-Baits Dropper Tuna Tuniak

  153/TUN
  6,00 €

  5.00 € bez DPH

  F-Baits Dropper Tuna Tuniak - Naša unikátna rada dropperov bola navrhnutá s jediným cieľom - a tým je maximálna atraktivita! Či už ju použijete na neutrálne vyvážené nástrahy, pop-up´s, extra tvrdé boilies, alebo na akúkoľvek inú nástrahu. Môžete si byt istí, že atraktivitu posuniete na novú úroveň. Sú zložené (podľa druhu) z našich exkluzívnych esencií, 0 esenciálnych olejov, sladidla NHDC, kyselín a ďalších tekutých atraktorov presne tak, aby ste s nimi mohli znásobiť vôňu a chuť všetkých našich nástrah. F-Baits Dropper Tuna Tuniak.

  6,00 €

  5.00 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 1 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  F-Baits Dropper Tuna Tuniak - Naša unikátna rada dropperov bola navrhnutá s jediným cieľom - a tým je maximálna atraktivita! Či už ju použijete na neutrálne vyvážené nástrahy, pop-up´s, extra tvrdé boilies, alebo na akúkoľvek inú nástrahu. Môžete si byt istí, že atraktivitu posuniete na novú úroveň. Sú zložené (podľa druhu) z našich exkluzívnych esencií, esenciálnych olejov, sladidla NHDC, kyselín a ďalších tekutých atraktorov presne tak, aby ste s nimi mohli znásobiť vôňu a chuť všetkých našich nástrah.

  Nejideálnejšie je dropper na nástrahy aplikovať s dostatočným predstihom a opakovane. Do krabičky nástrah nadávkujte požadované množstvo a po vsiaknutí priebežne nástrahy pretrepávajte. Dropper môžete samozrejme použiť aj tesne pred nahodením – sú skvelé pre okamžité zatraktívnenie akýchkoľvek boilies, plávajúcich boilies, umelej kukurice, zig-rig nástrah alebo PVA pančušiek. Balenie 50ml.

  Všetky dipy, droppre a esencie nájdete TU

  F-BAITS

  Tie najlepšie domáce návnady a nástrahy na lov kaprov! Vyrobené len z čerstvých a kvalitných surovín, rokmi osvedčené receptúry a stovky skvelých úlovkov – to je F-Baits... Obľúbené boilies nielen medzi pretekármi, ale aj medzi rybármi na zväzových vodách. Malý výrobca s veľkými úspechmi. Boilies F-Baits majú na konte nie málo kapitálnych a krásnych úlovkov zo zväzových vôd, ale takisto veľa pódiových umiestnení na rôznych pretekoch. Neváhajte vyskúšať, určite budete spokojný. Naša predajňa MOVIZ, je momentálne jediným predajcom tohto výrobcu, preto neváhajte navštíviť našu predajňu, kde máme skladom kompletný sortiment výrobcu F-Baits a presvedčte sa o kvalite nástrah osob

  F-Baits Dropper Tuna Tuniak

  F-Baits
  153/TUN
  1 ks

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  F-Baits

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  F-Baits Dropper Tuna

  F-Baits Dropper Tuna Tuniak

  6,00 €

  5.00 € bez DPH