Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX AQUOS CAMO BAIT STORAGE M
  FOX AQUOS CAMO BAIT STORAGE M

  FOX AQUOS CAMO BAIT STORAGE M

  CEV013
  22,99 €

  19.16 € bez DPH

  Vodeodolná, vysoko odolná taška EVA pre uloženie nástrah. Unikátny Fox Camo vzor. 1mm steny s 1.5mm silnou základňou pre spevnenie celej tašky.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 1 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Vodeodolná, vysoko odolná taška EVA pre uloženie nástrah

  Unikátny Fox Camo vzor

  1mm steny s 1.5mm silnou základňou pre spevnenie celej tašky

  Vysoko kvalitná veľké zipsy

  Horné priehľadné veko v dymovej farbe

  Vysoko odolné polyesterové rukoväte

  Ergonomické pútka na zipse

  M: Rozmery : 17cm x 17cm x 9cm Môžeme uložiť 4x veľké dózy alebo 8x strednej dózy (alebo kombináciu oboch)

  M +: Rozmery: 17cm x 17cm x 13cm môžeme uložiť 4x veľké dózy alebo 4x strednej dózy

  L: Rozmery: 25cm x 16.5cm x 9cm môžeme uložiť 6x veľké dózy alebo 12x strednej dózy (alebo kombináciu oboch)

  www.foxint.com

  https://moviz.sk/bizuteria

  Neprejde deň, kedy by desaťtisíce rybárov po celom svete išli na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  So značkami Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, zápalka, hrubý, tradičný predátor a moderný lov návnad, je spoločnosť Fox International pevne etablovaná ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu vo Veľkej Británii, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce veľkostné limity určitých druhov rýb ulovených v zápasoch Spojeného kráľovstva (keď rybári museli loviť podľa pravidiel obmedzenia veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte v Essexe. Prvý výrobok, ktorý niesol názov "Fox", prišiel v roku 1967, bol kovový kvapkadlo. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť v priebehu roka pokračovala v raste, presťahovala sa do centrály vo Veľkej Británii a bola nútená otvoriť okrem kancelárií Hainault obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchlo vpred do roku 2015 spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí rozmiestnených po celej Veľkej Británii a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborného marketingového a mediálneho personálu, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého tímu vývoja produktov CAD a silného tímu konzultantov v oblasti rybolovu v celej Európe.

  TOP svetový výrobca v rybárskej bižutérii.

  FOX
  CEV013
  1 ks

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5056212142132

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX AQUOS CAMO BAIT STORAGE M

  22,99 €

  19.16 € bez DPH