Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX Stolička R3 Camo
  FOX Stolička R3 Camo

  FOX Stolička R3 Camo

  CBC062
  214,99 €

  179.16 € bez DPH

  FOX Stolička R3 Camo - v nadväznosti na obrovský úspech lehátok rady R-Series Camo, sme boli doslova zaplavení žiadosťami o kreslá, ktoré by dopĺňali práve túto radu lehátok. Preto prichádzame s radom troch kresiel R-series, kedy R1 je najmenší a najnižší model a R3 je naopak to najväčšie a najvyššie. S rastúcim číslom označenia kresla sa zvyšujú nielen rozmery, ale aj jednotlivé prvky a vlastnosti kresiel. FOX Stolička R3 Camo má vysoko hustý penový matrac s mikro fleecom. Extra polstrovanie v hornej časti chrbta pre väčšie pohodlie. Štyri plne nastaviteľné nohy s veľkými pätkami proti zaboreniu do blata. Lakťové opierky potiahnuté neoprénom pre väčšie pohodlie. Fox Stolička má Camo vzor. Zabezpečovanie nôh na ráme Leg Lock pre lepšiu stabilitu. Nastaviteľný sklon operadla pomocou polohovacej doťahovacej skrutky. Stolička má odolný oceľový rám. Zvýšené polstrovanie v hlavovej časti.

  Výška sedadla: 44-55 cm. Výška operadla: 73 cm. Šírka sedadla: 60 cm. Transportné rozmery: 84x70x20cm. Váha: 7,5 kg. Veľkosť R3.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  FOX Stolička R3 Camo - v nadväznosti na obrovský úspech lehátok rady R-Series Camo, sme boli doslova zaplavení žiadosťami o kreslá, ktoré by dopĺňali práve túto radu lehátok. Preto prichádzame s radom troch kresiel R-series, kedy R1 je najmenší a najnižší model a R3 je naopak to najväčšie a najvyššie. S rastúcim číslom označenia kresla sa zvyšujú nielen rozmery, ale aj jednotlivé prvky a vlastnosti kresiel. FOX Stolička R3 Camo má vysoko hustý penový matrac s mikro fleecom. Extra polstrovanie v hornej časti chrbta pre väčšie pohodlie. Štyri plne nastaviteľné nohy s veľkými pätkami proti zaboreniu do blata. Lakťové opierky potiahnuté neoprénom pre väčšie pohodlie. Fox Stolička má Camo vzor. Zabezpečovanie nôh na ráme Leg Lock pre lepšiu stabilitu. Nastaviteľný sklon operadla pomocou polohovacej doťahovacej skrutky. Stolička má odolný oceľový rám. Zvýšené polstrovanie v hlavovej časti.

  Výška sedadla: 44-55 cm. Výška operadla: 73 cm. Šírka sedadla: 60 cm. Transportné rozmery: 84x70x20cm. Váha: 7,5 kg. Veľkosť R3.

  CBC060 R Series Chairs - R1 Camo
  CBC061 R Series Chairs - R2 Camo
  CBC062 R Series Chairs - R3 Camo

  Všetky stoličky nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve. Kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International. Kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne. Tá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov.

  Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve. Okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe. Vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  V posledných rokoch, spolu s presťahovaním sa do nového ústredia v Brentwood, Essex, spoločnosť neustále rástla. V súčasnosti predáva viac ako 3 000 produktov vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Japonska a Ruska. Portfólio značiek Fox má množstvo vlajkových produktov, ktoré pomáhajú posilniť impozantnú povesť inovácií a kvality. Na trhu s kaprami prispeli položky, ako sú hlásiče predhryznutia Micron. Lehátka Flatliner, príslušenstvo Edges, prístrešky Supa Brolly, navijaky FX11 a systémy tašiek Rapide PVA, k tomu, že Fox je všeobecne považovaný za „značku“, ktorú vlastní.

  Okrem toho má Matrix aj množstvo výnimočných produktov vrátane sedačiek Super Box, podávacích systémov Evolution, štvorvalcov a príslušenstva 3D sedadiel. Okrem toho sa Fox Rage rýchlo stal pevným favoritom s moderným lovcom dravcov, ktorý ponúka širokú škálu produktov najvyššej kvality pre lov s nástrahami. S množstvom mäkkých a tvrdých návnad, prútov, navijakov, oblečenia a batožiny je Fox Rage pripravený na neustály rýchly rast v nasledujúcich rokoch.

  Fox International má dlhú tradíciu postavenú na inovatívnych, vysokokvalitných produktoch, ktoré navrhli rybári pre rybárov, a práve vďaka tomuto étosu bude spoločnosť pokračovať v dodávaní produktov, ktoré naši zákazníci požadujú, a podľa prísnych noriem, ktoré od nich očakávajú. tím tu vo Foxe...

  FOX Stolička R3 Camo

  FOX
  CBC062
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350282038

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX Stolička R3 Camo

  FOX Stolička R3 Camo

  214,99 €

  179.16 € bez DPH